Odwiedziło nas
2424381 gości

   

ZGODA NA PUBLIKACJĘ WIZERUNKU PRACOWNIKA/UCZNIA W MEDIACH (NA WWW I FACEBOOKU, )

Treść klauzuli Sposób wprowadzenia

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, w tym wizerunkowych mojego dziecka…………………...............….............../moich danych osobowych, w tym wizerunkowych, do celów budowania pozytywnego wizerunku Administratora  w przestrzeni publicznej (między innymi na tablicy ogłoszeń) i w mediach (między innymi na www i na facebooku).

 

Data i podpis ..........................................................................

na oświadczeniu od pracownika/ucznia

 

 

29 Maja 2023
Imieniny obchodzą:
Bogusława, Maksymilian,
Maria Magdalena

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę