Odwiedziło nas
2278786 gości

   

PODSUMOWANIE - EGZAMIN GIMNAZJALNY - OCZAMI UCZNIÓW 24.06.2014 R.

W życiu każdego ucznia przychodzi taka chwila, kiedy musi udowodnić swoje umiejętności. Trzeci rok nauki w gimnazjum spędziliśmy na sumiennym przygotowaniu sie do egzaminu. Zasypani tomami teczek, segregatorów, organmizerów, testów. próbowalismy wykrzesac z siebie choć trochę pracowitości. Nauczyciele czujnym okiem nadzorowali nasza naukę i dokładali niezliczone ilości fakultetów, powtórzeń, sprawdzianów.

Zmęczenie materiału objawiło się już wczesną wiosną. Mimo nacisku pedagogów stracliśmy zapał, ale z każdym dniem zyskiwaliśmy coraz większą pewność. Sam egzamin wspominamy z mieszanymi uczuciami: dla jednych był łatwy, dla innych trudny.

Oczekiwanie na wyniki było długie i dosyć męczące, ale umiliła nam je zielona szkoła.

Wreszcie pojawiły się magiczne cyferki: punkty, procenty, centyle ... Wypadliśmy nieźle, choć nie wszyscy są usatysfakcjonowani wynikami z poszczególnych przedmiotów. Ale to już za nami ...

Przed nami nowy etap w życiu. Uważamy, że ten pierwszy mały egzamin dojrzałości zdaliśmy bardzo dobrze, a to daje nadzieję i wiarę, że z następnymi także sobie poradzimy.

Emilia Kielak i Maria Kowalska

 

6 Grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Dionizja, Emilian,
Jarema

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę