Odwiedziło nas
2424256 gości

   

Świetlica
Przedstawiamy LOGO DNIA

Już od drugiej połowy września zajęcia świetlicowe odbywają się w ramach tak zwanych DNI TEMATYCZNYCH. Każdy dzień otrzymał swoje logo. Zostało ono stworzone na podstawie rysunków naszych uczniów, którzy wykonali je w ramach konkursu.

Najmłodsza zwyciężczyni to LENA CZAPLŃSKA (kl. I) - autorka rysunku, który będzie nam towarzyszył w poniedziałek. Jej uroczy aniołek będzie nam przypominał o tym, że warto być dobrym i kulturalnym człowiekiem.

Image

Wtorek otrzymał swoje logo od GABRYSI TRACZYK z kl. II. Tego dnia uczniowie i nauczyciele szukać będą klucza do zaczarowanego świata słowa.

Image

Środa, której logo wymyśliła MARYSIA KONOWALSKA (kl. II), będzie upływała na trenowaniu szarych komórek. Mózg skaczący na skakance ma nam uświadamiać to, że nie tylko mięśnie potrzebują ćwiczeń.

Image

W każdy czwartek będziemy małymi kroczkami wchodzić w świat biznesu, a towarzyszyć nam będzie logo ze „słoneczną walutą” - zaprojektowaną przez MATEUSZA CZEKALSKIEGO (kl. II).

Image

 

No i w końcu czas na piątek. Jak na koniec tygodnia przystało będzie to czas zabawy beztroskiego przebywania w grupie. Logo tego dnia wymyśliła TOSIA SOCHA (kl. IIIb).

Image

I.P.R

 

 

 
««  start « poprz. 11 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 91 - 91 z 91


29 Maja 2023
Imieniny obchodzą:
Bogusława, Maksymilian,
Maria Magdalena

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę