Odwiedziło nas
2424252 gości

   

Świetlica
ARCY-DUŻE DZIEŁO

W piatkowe popołudnie na świetlicy uczniowie tworzyli wspólne arcy-duże dzieło. Tak duże, że nie zmieściłob się w żadnej sali. Na szczęście jest w szkole długi korytarz i na nim właśnie owo dzieło powstało. Pracę zaczynał Antoś Chełstowski z kl. I, a kończył Mateusz Czekalski z kl. II. Po drodze dołączali się kolejni uczniowie, którzy stworzyli wspólne - kilkumetrowe - dzieło. Było dużo zaangażowania, zgodnej współpracy, zero rywalizacji i efekt wyszedł na 102, jak na Beztroski Piątek przystało.

Image

Image

Image

Image

Image

Katarzyna Szuster, Iwona Piskorek-Rakowska, Konrad Szuster

 

 
BEZTROSKI PIĄTEK I ZAMKI 3D

W piątek w Kinderbazie wyrosły piękne zamczyska. Mali Architekci byli z nich ogromnie dumni i zadowoleni ze współpracy w grupach.

Image

Image

Image

 
BIZNESOWO W CZWARTEK

Prowadzenie własnej firmy to nie lada wyzwanie!! Przekonali się o tym uczestnicy zajęć ekonomicznych, którzy podczas ostatniego spotkania mieli okazję zaprezentować się w roli biznesmana/bizneswoman.

Image

Image

Zajęcia te były realizowane metodą projektu. Wcześniej każde dziecko otrzymało szczegółowe wytyczne dotyczące realizacji projektu – Będę Biznesmenem!!! Uczestnicy zajęć pracowali indywidualnie lub grupowo. Efekt przerósł nasze oczekiwania. W czwartkowy poranek już od rana zaroiło się w szkole od elegancko ubranych przedstawicieli świata biznesu.

Image

Image

W trakcie zajęć, w sposób niemalże perfekcyjny, zaprezentowali informacje o swoich firmach i działalności gospodarczej, jak się w trakcie okazało, prowadzonej nie tylko na terenie naszego kraju, ale również za oceanem. Z tego co udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, podpisano kilka bardzo intratnych umów o współpracy oraz fuzji dwóch największych spółek, oczywiście z kapitałem zagranicznym. Oby tak dalej, o przyszłość zawodową naszych uczniów, raczej jesteśmy spokojni.

To było udane spotkanie biznesowe!!!

Image

Image

Aneta Zyśk, Marzena Staśkiewicz

 
TRENINGOWA ŚRODA = W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH!

Nie od dziś wiadomo, że aby zachować dobre zdrowie i samopoczucie warto regularnie ćwiczyć. Wigor, energia, humor i pełnia życia - oto główne następstwa aktywności fizycznej.

Image

Głównym celem TRENINGOWEJ ŚRODY jest stworzenie dziecku mozliwości spontanicznej, odtwórczej i twórczej ekspresji ruchowej :)

Image

Image

Image

Katarzyna Szuster, Konrad Szuster

 

 
PIĘKNY WTOREK

Za nami kolejny „Zaczarowany wtorek”. Tym razem odkrywaliśmy co to jest piękno. Okazuje się, że dla każdego z nas pięknym jest coś innego. Dla jednych – krajobraz, dla innych słodki maluszek. Ktoś znowu widzi piękno w piłkarzu, śnieżnej sowie czy sławnej modelce. Nie mieliśmy jednak wątpliwości i osiągnęliśmy zgodność co do tego, że zawsze piękny będzie ten, kogo kochamy i jeszcze ktoś dobry, życzliwy dla innych. Czy można zarażać się pięknem jak grypą? Mamy taką nadzieję;) Dostrzegajmy piękno wokół siebie! Bądźmy piękni!

Image

Dorota Żebrowska

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 81 z 91


29 Maja 2023
Imieniny obchodzą:
Bogusława, Maksymilian,
Maria Magdalena

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę