Odwiedziło nas
2119465 gości

   

ZMIANY W PLANIE LEKCJI - OD 21.02.2022

 UWAGA!

Od poniedziałku - 21.02.2022 - następują małe zmiany w planie lekcji kl. VII-VIII (do pobrania w zakładce PLAN, gdyby plan nie pobierał się, proszę zmienić przeglądarkę :)).

 
MAŁA ZMIANA PLANU OD 17 STYCZNIA

 UWAGA!

Od 17 stycznia nastąpiła mała zmiana planu w kl 4 i 7b.

 
ZMIANA CZESNEGO OD 1 STYCZNIA

Informujemy, że od 1 stycznia 2022 r. ulega zmianie rachunek bankowy, na który należy wpłacać czesne i wpisowe.


Nr konta: 88 1600 1462 1809 3994 4000 0001
 
DZIEŃ GIER PLANSZOWYCH

Dziś obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Gier Planszowych. Z tej okazji matematyka upływała nam na emocjonujących rozgrywkach. Lubicie planszówki? Które najbardziej?

Image

Image

Image

 

 
OBIADY - OD PAŹDZIERNIKA

Image

 
WRZEŚNIOWE WSPOMNIENIA KLAS I-III

Minął wrzesień – stało się to tak szybko, że nie zdążyliśmy podzielić się tym, co porabialiśmy. Postaramy się teraz to nadrobić…

15 września świętowaliśmy Dzień Kropki czyli dzień talentów i kreatywności. Omawialiśmy kropki w sztuce, na talerzu, u ludzi, zwierząt i roślin. Przy okazji dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy z różnych dziedzin. Poznawaliśmy kropkowe malarstwo Aborygenów, tworzyliśmy inspirowane nim dzieła i jedliśmy kropkowe przysmaki. Przypomnieliśmy sobie także, że każdy z nas ma wiele talentów i że różnorodność jest fantastyczna!

Image

Image

Image

Image

 

Świętowaliśmy również Dzień Spadającego Liścia – spacerowaliśmy po parku, rozpoznawaliśmy liście różnych drzew, zbieraliśmy je i tworzyliśmy z nich różnorodne prace plastyczne.

Image

Image

Image

Wyjechaliśmy też do Kadzidła na cykl zajęć „Ginące zawody”. Szukaliśmy swoich korzeni. Spotkaliśmy wielu ludowych twórców, którzy opowiadali nam o sobie i swoich pasjach. Wykonywaliśmy różne prace związane z naszym regionem, tańczyliśmy i jedliśmy pyszności pieczone na ognisku.

Image

Image

Image

Obchodziliśmy Dzień Języków. Mieliśmy zajęcia z uczniami starszych klas, uczyliśmy sie podstawowych zwrotów w kilku językach i poznawaliśmy flagi europejskich państw.

Image

Image

Dużo się działo, wciąż się rozwijamy, poznajemy. Bardzo cieszymy z tego, że możemy być RAZEM w szkole!

 
DZIEŃ UŚMIECHU - AKCJA PRZYBORY DLA RÓWIEŚNIKÓW NA BIAŁORUSI

1 października to Międzynarodowy Dzień Uśmiechu. Prócz rozdawania uśmiechów w szkole, w domu, na ulicach naszego miasta, chcieliśmy wywołać uśmiech na twarzach naszych polskich rówieśników na Białorusi. Zbieraliśmy dla nich przybory szkolne i kolorowe skarpetki. Nasze drobne upominki ruszyły w drogę – mamy nadzieję, że już wkrótce dotrą do celu, ucieszą nowych właścicieli i przypomną, że o nich ciepło myślimy i pamiętamy. Z całego serca dziękujemy Wszystkim, którzy dołączyli do naszej zbiórki.

Image

Image

Image

Image

 
WYJAZD INTEGRACYJNY KLAS I-III

30 września klasy I-III hasały na wyjeździe integracyjnym z okazji Dnia Chłopca. Bawiliśmy się świetnie! Każdy mógł znaleźć coś dla siebie – wspinaczki, strzelanie z łuku, tory przeszkód, trampoliny, ognisko- to tylko niektóre atrakcje z których korzystaliśmy. To był dobry, radosny dzień!

Image

Image

Image

 
PLAN LEKCJI - OBOWIĄZUJE OD 9 WRZEŚNIA 2021 R.

Informujemy, że jest do pobrania ze strony szkoły (górna belka - plan lekcji) plan lekcji na cały tydzień. Miejmy nadzije, że bedzie stały, ale życie może przynieść małą weryfikację :).

 

PLAN OBOWIĄZUJE OD 9 WRZESNIA 2021 R.

Gdyby pobierała się stara wersja planu, należy odświeżyć przeglądarkę lub otworzyc nowe okno incognito.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»22 Maja 2022
Imieniny obchodzą:
Emil, Helena, Jan

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę