Odwiedziło nas
1246762 gości

   

Dla rodziców

SZANOWNI RODZICE !

Opłata przyjmowana jako wpisowe za czynności związane z przyjęciem dziecka do szkoły nie podlega zwrotowi Od roku szkolnego 2015/2016 kwota wpisowego do szkoły wynosi 500,00 złotych (zgodnie z Uchwałą Zarządu nr 3/2014 z dnia 16 czerwca 2014 r.).

Wymiar opłat za szkołę, ustalony na każdy rok szkolny, rozłożonych jest na 12 wpłat miesięcznych. Opłata przez 10 miesięcy wynosi 530,00 złotych miesięcznie a za miesiące wakacyjne (lipiec i sierpień) po 265,00 złotych miesięcznie.

Opłaty winny być wniesione z góry na konto szkoły, w terminie do dnia 10 danego miesiąca.

"Rok rozliczeniowy dla zapłaty czesnego obejmuje okres od sierpnia do sierpnia, co oznacza dla uczniów kontynuujących naukę w kolejnych klasach szkoły podstawowej lub gimnazjum zapłatę czesnego również za miesiace wakacyjne, natomiast:

- dla uczniów Gimnazjum STO kończących naukę po klasie III, obowiązek opłaty czesnego wygasa z dniem 30 czerwca roku szkolnego, w którym uczeń ukończył klasę III gimnazjum."

Szczegóły dotyczące zasady regulowania zobowiązań finansowych wobec szkoły - w Regulaminie Zespołu Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ostrołęce - w zakładce o nas, ważne dokumenty.

 

21 Września 2017
Imieniny obchodzą:
Bożeciech, Bożydar,
Hipolit

Wakacje!!!

©Zespół Szkół STO w Ostrołęce 2007 | Na górę