Odwiedziło nas
1398020 gości

   

Konkursy

Wielu uczniów Zespołu Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ostrołęce reprezentuje naszą szkołę na różnego rodzaju konkursach. Osiągają oni wspaniałe wyniki zarówno na etapach międzyszkolnych, regionalnych jak i ogólnopolskich.

Nasza szkoła może poszczycić się także organizowaniem ciekawych konkursów. Są to m.in. Konkurs czytelniczy, Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych, różnorodne konkursy plastyczne. Cieszymy się widząc, jak nasi uczniowie potrafią korzystać ze zdobytej wiedzy i prezentować ją na forum. Miło obserwować, jak dzielą się nią z innymi i odnoszą sukcesy na wielu konkursowych polach. Nasza praca odbija się w ich sukcesach. To wielka satysfakcja!

 

24 Lutego 2019
Imieniny obchodzą:
Bogurad, Bogusz, Boguta
Do końca roku szkolnego zostało 116 dni.
©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę