Odwiedziło nas
1273448 gości

   

Konkursy

Wielu uczniów Zespołu Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ostrołęce reprezentuje naszą szkołę na różnego rodzaju konkursach. Osiągają oni wspaniałe wyniki zarówno na etapach międzyszkolnych, regionalnych jak i ogólnopolskich.

Nasza szkoła może poszczycić się także organizowaniem ciekawych konkursów. Są to m.in. Konkurs czytelniczy, Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych, różnorodne konkursy plastyczne. Cieszymy się widząc, jak nasi uczniowie potrafią korzystać ze zdobytej wiedzy i prezentować ją na forum. Miło obserwować, jak dzielą się nią z innymi i odnoszą sukcesy na wielu konkursowych polach. Nasza praca odbija się w ich sukcesach. To wielka satysfakcja!

 

12 Grudnia 2017
Imieniny obchodzą:
Adelajda, Aleksander,
Dagmara
Do końca roku szkolnego zostało 191 dni.
©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę