Odwiedziło nas
1459365 gości

   

SUKCESY MATEMATYCZNE NASZYCH UCZNIÓW NA OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ŁAMIGŁOWY

Na ogólnopolskim konkursie matematyczno- logicznym Łamigłowy 2019 czekało nas wiele miłych chwil. Po pierwsze okazało się, że roczna praca przynosi dobre rezultaty. Mimo stresu, wielu świetnych rywali, udało się zdobyć 4 nagrody indywidualne. W kategorii klas I-II Pola Mierzejek wywalczyła III miejsce, a Kubuś Załęski - V. W kategorii klas III- IV- Madzia Tyl pokonała wielu starszych kolegów i zajęła V miejsce. W kategorii klas V-VI Wiktor Laskowski (z klasy V)- zdobył V lokatę. Jednego punktu do miejsc nagradzanych zabrakło Nastusi Pasternak i Tomkowi Szczepkowskiemu- uplasowali się na VI pozycjach w swoich kategoriach wiekowych. Cały zespół (trzeba tu koniecznie dodać Antoniego Pasternaka i Kacpra Gołębiewskiego) solidnie zdobywał punkty, które złożyły się na III drużynowe miejsce i dały nam puchar. Gratulujemy dobrych wyników!

 

 

Image

Image

Image

Image

 

19 Września 2019
Imieniny obchodzą:
Alfons, Alfonsyna,
January

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę