Odwiedziło nas
1459298 gości

   

GALA WRĘCZENIA NAGRÓD VI EDYCJI KONKURSU LITERACKO-PLASTYCZNEGO "CZYTAM I RYSUJĘ Z BRATKIEM"

Bratek, uroczy bohater bajeczek „Ortograffiti z Bratkiem”autorstwa Izabeli Mańkowskiej i Małgorzaty Rożyńskiej, a jednocześnie przyjaciel wszystkich dzieci, świętował urodziny. Z tej okazji zaprosił na uroczystą Galę laureatów VI edycji konkursu literacko-plastycznego „Czytam i rusuję z Bratkiem”, zorganizowanego przez Społeczną Szkołę Podstawową Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce.

Uczniowie, nauczyciele, rodzice, zaproszeni goście z dumą podziwiali galerię prac konkursowych, nadesłanych z ostrołęckich przedszkoli i okolic. Jury nagrodziło 30 ilustracji spośród 160 w dwóch kategoriach: 5 i 6 latki. Nagrody z tej okazji ufundowało wielu przyjaciół i sympatyków szkoły. Dzieci otrzymały prezenty z rąk Wiceprezydenta Miasta Ostrołęki Pana Macieja Kleczkowskiego, dyrektora szkoły Pani Lidii Gontarz i prezesa naszej szkoły Pana Jakuba Łopusińskiego oraz sponsorów. Radości, uśmiechów, zabawy nie było końca.

Składamy serdeczne podziękowania za pomoc i zaangażowanie w organizację konkursu, dziękujemy za hojność, wsparcie, życzliwość, dobre słowo i uśmiech.

Image

Image Image

Image

Image

Image

Image Image

Z serdecznymi pozdrowieniami
Agnieszka Krak i Katarzyna Mierzejewska

 

19 Września 2019
Imieniny obchodzą:
Alfons, Alfonsyna,
January

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę