Odwiedziło nas
1619825 gości

   

JESTEŚ WIDOCZNY, JESTEŚ BEZPIECZNY

 

16 maja 2019 roku Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie zorganizował spotkanie w ramach kampanii społecznej "Jesteś widoczny jesteś bezpieczny", w którym udział wzięli uczniowie klas IV - VIII naszej szkoły. Gościem honorowym był Pan Mariusz Popielarz - Dyrektor Delegatury UMWM w Ostrołęce. Wszyscy uczniowie uczestniczyli w trzech panelach promujących bezpieczeństwo. Funkcjonariusze Komendy Miejskiej w Ostrołęce omówili tematykę zawartą w filmie "...tak, chcę być bezpieczny", ratownicy medyczni ze Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Ostrołęce SPZOZ "Meditrans Ostrołęka" przedstawili zasady udzielania pierwszej pomocy na fantomach do resuscytacji krążeniowo - oddechowej. Niestety pogoda spłatała nam figla, dlatego zamiast jazdy po torze rowerowym była jazda na symulatorze jazdy motocyklem. Chętni uczniowie, a było ich wielu, wzięli udział w konkursie o ruchu drogowym. Nagrodę - rower - zwyciężczyni Kornelii z klasy Va wręczył Pan Mariusz Mierzejewski Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ostrołęce (fundator Nagrody). Każdy uczeń uczestniczący w panelach otrzymał zestaw zawierający elementy odblaskowe.

Serdeczne podziękowania składam wszystkim, którzy zaangażowali się w realizację projektu, gościom, prowadzącym, nauczycielom.

Szczególne podziękowania kieruję do Pani Beaty Trzcińskiej, która koordynowała całą imprezę oraz Pani Ewy Krupki - dobrego ducha naszej szkoły.

Lidia Gontarz

Image

Image

Image

 

10 Lipca 2020
Imieniny obchodzą:
Aleksander, Amelia,
Aniela

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę