Odwiedziło nas
1459357 gości

   

SPOTKANIE Z LEKARZEM PEDIATRĄ - PANIĄ AGNIESZKĄ TAŃSKĄ

W piątek, 25 stycznia, odbyło się spotkanie klas IV – V z panią doktor – pediatrą, Panią Agnieszką Tańską.

Tematem był – Okres dojrzewania dziewcząt i chłopców.

Czym jest dojrzewanie?Tajemnicze, dokuczliwe, budzące lęk, niekiedy zabawne, bolesne, peszące, wstydliwe… wszystkie te określenia (a także im podobne) pasują do zjawiska dojrzewania. O czym rozmawiać, lub o czym nie chcemy mówić z naszymi rówieśnikami? Co powstrzymuje nas przed zapytaniem naszych rodziców o wszystko, co wydaje się dziwne, wątpliwe i niepokojące? Jak powinien przebiegać nasz „czas przemian”? Jakie zmiany zachodzą i co dzieje się z ciałem? Co przyniosą te wszystkie zmiany? Te i inne, bardzo ważne dla nas pytania, zadaliśmy Pani doktor…

Za tak mądre odpowiedzi bardzo dziękujemy…

Image

Image

Image Image

Image

Image Image

Aneta Zyśk

 

19 Września 2019
Imieniny obchodzą:
Alfons, Alfonsyna,
January

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę