Odwiedziło nas
1459328 gości

   

HAZARD? NIE, DZIĘKUJĘ"

Wzięliśmy udział w ogólnopolskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej Krajowej Administracji Skarbowej pod hasłem „Hazard? Nie, dziękuję”. Jest to jedno z działań związanych z kształtowaniem świadomości młodzieży w dziedzinie hazardu i zagrożeń, które wiążą się z tym zjawiskiem.

W ramach kampanii odbyło się szkolenie dla uczniów. Młodzież poznała rodzaje gier hazardowych, także internetowych, dowiedziała się, jaka jest skala zysku dla ich organizatorów i jak iluzoryczne są wygrane ich uczestników. Uczniowie uzyskali wiedzę o nielegalności większości takich przedsięwzięć, o konsekwencjach udziału w nielegalnym hazardzie oraz poznali mechanizm uzależnienia od gry, szczególnie niebezpiecznego dla młodych ludzi.

Image

Image

Image

Image

Aneta Zyśk

 

19 Września 2019
Imieniny obchodzą:
Alfons, Alfonsyna,
January

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę