Odwiedziło nas
1595837 gości

   

LIST DO GROSIKA

Dziś był dla naszej ekonomicznej grupy bardzo ważny dzień. Gościła u nas sama Pani Dyrektor. Nie przyszła do nas bez przyczyny – miała dla nas do przekazania ważną wiadomość – List od samego bohatera naszej finansowej podróży – GROSIKA. Na tę szczególną okoliczność część z nas przebrała się za biznesmenów i bizneswomanJ, przygotowaliśmy kilka niespodzianek – uczyliśmy Panią Dyrektor ważnych pojęć związanych z pieniędzmi, zapoznaliśmy też na nauką wywodzącą się ze starożytnej Grecji – EKONOMIĄ, oraz zaśpiewaliśmy nasze ulubione piosenki. Było wspaniale! Na koniec nie obyło się bez prezentów: otrzymaliśmy fantastyczną rakietę kosmiczną, która na pewno pomoże nam w międzygalaktycznych podróżach z Grosikiem na poszczególne planety: Skarbonkę, Zabawkę, Portfelik, Parasol i Złotówkę, dodatkowo w nasze posiadanie weszły dwie projektowe gry ekonomiczne. Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ już po Świętach Bożego Narodzenia STARTUJEMY!

Image

Image

Image Image

Image

Image Image

Aneta Zyśk

 

3 Czerwca 2020
Imieniny obchodzą:
Cecyliusz, Ferdynand,
Klotylda
Do końca roku szkolnego zostało 22 dni.
©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę