Odwiedziło nas
1619833 gości

   

ZABAWA W SKLEP

W ramach projektu „Od grosika do złotówki” postanowiliśmy zorganizować zabawę w sklep. Przynieśliśmy z domów wszystko, co się nadawało do sprzedaży. Wcześniej ustaliliśmy, jakiego typu to będzie asortyment, sondując, jaki będzie popyt… Przygotowaliśmy wręcz pasaż handlowy, wyceniliśmy towar ustalając ceny, ustawiliśmy dwa stanowiska – obrót w polskim złoty i w euro, przydzieliliśmy rolę sprzedawców i kupujących. Wcześniej wysłuchaliśmy krótkiej pogadanki o handlu sprzed trzydziestu lat, zapoznając się z reglamentacją towarów i sprzedażą na kartki. Zdziwienie było ogromne… Szkoda, że bawić mogliśmy się tylko przez jedną lekcję…

Image

Image Image

Image Image

Image Image

Aneta Zyśk

 

10 Lipca 2020
Imieniny obchodzą:
Aleksander, Amelia,
Aniela

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę