Odwiedziło nas
1428961 gości

   

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI 2018

Od 2016 roku 15 września świętujemy w naszej szkole Międzynardowy Dzień Kropki. Inicjatywa ta ma pobudzać kreatywność uczniów, wiarę w swoje możliwości i zachęcać ich do tworzenia. W tym roku oglądaliśmy prezentację o historii tego dnia, tworzyliśmy kropkowe dzieła, opowiadaliśmy swoich talentach i pasjach i prezentowaliśmy je. Wspólnie poszukiwaliśmy przedmiotów, których istnienie nie byłoby możliwe bez kropki. Nasza społeczność cieszyła oko swoimi kropkowanymi strojami. Na koniec dnia, udaliśmy się do szkolnego kina, w którym oglądaliśmy film o tym, że warto rozwijać swoje talenty i pokonywać wszelkie trudności stojące na naszej drodze do spełniania marzeń:)

Image

Image

Image

Image

 

 

18 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą:
Efrem, Elżbieta, Gerwazy
Do końca roku szkolnego zostało 2 dni.
©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę