Odwiedziło nas
1405490 gości

   

FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNO- LOGICZNEGO ŁAMIGŁOWY 2018

W Starachowicach, przy okazji ogólnopolskiego konkursu matematyczno- logicznego XXVII Łamigłowy, doświadczaliśmy życzliwości i ciepła wielu ludzi. Dotykaliśmy piękna przyrody, zmagaliśmy się z naszymi słabościami, dążyliśmy do wyznaczonych celów. To był dobry, radosny czas. Ze Starachowic przywieźliśmy przekonanie, że razem można więcej, że warto podejmować wyzwania, że każdy z nas jest wyjątkowy i wnosi do zespołu coś cennego:) Przywieźliśmy też puchar i nagrody. Wywalczyliśmy III miejsce drużynowo. Wiktor Laskowski (kl. IV) i Marysia Zielińska (kl. VII) zajęli II miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Adaś Wiliński (kl. II) i Tomasz Szczepkowski (kl.VII) byli na VI nagradzanych miejscach. Gratulujemy całej Ekipie, Rodzicom, Nauczycielom. Dziękujemy wszystkim, którzy trzymali za nas kciuki!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

18 Marca 2019
Imieniny obchodzą:
Aleksander, Anzelm,
Boguchwał
Do końca roku szkolnego zostało 94 dni.
©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę