Odwiedziło nas
1388819 gości

   

WYCIECZKA ROWEROWA KL. III GIMNAZJUM

W ubiegłym roku szkolnym zaproponowałam klasie wycieczkę rowerową, ale propozycja nie spotkała się z entuzjazmem. Usłyszałam, że "za bardzo się zmęczą". Byłam nieco zdziwiona, ale ... nie nalegałam, a pomysł o "rowerowaniu" porzuciłam. W tym roku klasa III gimnazjum wsiadła na rowery 14 maja 2018 r. z własnej i nieprzymuszonej woli. Ostrzegali mnie pewni nauczyciele: "A wiesz, że ...", ale nie uwierzyłam. Teraz już nie muszę wierzyć, już wiem: rower naprawdę może zmęczyć na dystansie niespełna 1 km; można bez używania rąk przywiązać się sznurowadłem do roweru i mieć z tego niezłą zabawę.

Gdyby nie pani Kasia Wilga (mama Seweryna) i pani Kasia Szuster, które dzielnie stały na straży przestrzegania przepisów drogowych, pewnie dowiedziałabym się co jeszcze można robić na rowerze, z rowerem i pod rowerem :)

A tak poważnie - było OK! Wszyscy cali i zdrowi wrócili do domu.

Image

Image

Image

Image

Iwona Piskorek-Rakowska

 

 

18 Stycznia 2019
Imieniny obchodzą:
Bogumił, Jaropełk,
Krystyna

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę