Odwiedziło nas
1388820 gości

   

GALA WRĘCZENIA NAGRÓD V EDYCJI KONKURSU LITERACKO-PLASTYCZNEGO "CZYTAM I RYSUJĘ Z BRATKIEM"

Na ten dzień Bratek, uroczy bohater bajeczek „Ortograffiti z Bratkiem” autorstwa Izabeli Mańkowskiej i Małgorzaty Rożyńskiej, czekał bardzo długo, ponieważ kwiecień jest miesiącem jego urodzin. Z tej okazji zaprosił na uroczystą Galę laureatów V edycji konkursu literacko-plastycznego „Czytam i rysuję z Bratkiem”, zorganizowanego przez Społeczną Szkołę Podstawową Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce. Uczniowie, nauczyciele, rodzice, zaproszeni goście z dumą podziwiali galerię prac konkursowych, nadesłanych z 14 przedszkoli z Ostrołęki i okolic. Jury nagrodziło 23 ilustracje spośród 189 w dwóch kategoriach: 5 i 6 latki. Nagrody z tej okazji ufundowało wielu przyjaciół i sympatyków szkoły. Dzieci otrzymały prezenty z rąk autorki bajeczek pani Izabeli Mańkowskiej, pani dyrektor Lidii Gontarz i pani prezes Ewy Konowalskiej oraz sponsorów. Radości, uśmiechów, zabawy nie było końca.

Do zobaczenia za rok :)

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Agnieszka Krak, Katarzyna Mierzejewska, Karolina Borczon

 

18 Stycznia 2019
Imieniny obchodzą:
Bogumił, Jaropełk,
Krystyna

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę