Odwiedziło nas
1380566 gości

   

KL. III GIMNAZJUM - POMAGAMY BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM

 

Z inicjaty pani Marzeny Żochowskiej, mamy Tomka, klasa III gimnazjum zorganizaowała zbiórkę karmy dla bezdomnych kotów. Akcją w szkole zajęła się Wiktoria Wygoda, a Tomek zebraną karmę dostarczył na miejsce zbiórki.

21 lutego odbyło się spotkanie w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Ostrołęce, na którym uczniowie naszej szkoły wspólnie z uczniami pani Marzeny m.in.: wysłuchali wzruszajcej opowieści o adopcji 2 kotów i psa ze schroniska; zapakowali zebraną karmę oraz zamówili kuriera; skontaktowali się telefonicznie ze schroniskiem, do którego miała zostać przekazana paczka oraz wspólnie stworzyli "mapę myśli" zatytułowaną: "Dlaczego pomagamy zwierzętom?"

Panie prowadzące Fundację KUNDELEK, do której powędrowała zebrana karma, przeslały nam serdeczne podziękowania.

My ze swojej strony dziekujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w zbiórce. Była to kolejna zbiórka zorganizowana w naszej szkole na rzecz zwierząt. Mamy nadzieję, że nie ostatnia

Image

Image

Iwona Piskorek-Rakowska

 

17 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą:
Florian, Jolanta, Łazarz

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę