Odwiedziło nas
1388781 gości

   

CYKL ZAJĘĆ PRZYRODNICZYCH W KLASACH I-III

Dla klas młodszych jesień i zima to czas szczególnych obserwacji przyrody. W październiku i listopadzie uczniowie klas I- III poznawali świat ptaków - ich przystosowania do latania oraz przysmaki. Najmłodsi zdobywali wiadomości o ptakach odlatujących do ciepłych krajów i o sposobach ich wędrówki. Nie zapomnieli też o skrzydlatych przyjaciołach, które u nas spędzają zimę - przygotowywali dla nich karmniki i zdrowy pokarm. Z przyjemnością obserwują stadka odwiedzające przyszkolne ptasie stołówki:)

Image

W grudniu dzięki kolegom z klasy szóstej klasy młodsze dowiedziały się sporo o Układzie Słonecznym. Niebawem kolejne zajęcia. Czekamy na nie niecierpliwie!

Image

Image

 

18 Stycznia 2019
Imieniny obchodzą:
Bogumił, Jaropełk,
Krystyna

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę