Odwiedziło nas
1416452 gości

   

BIAŁE MIASTO - 13.12.2017

Za oknem niby zima, a śnieżnej bieli jak na lekarstwo. W związku z tym w Treningową Środę tworzyliśmy BIAŁE MIASTO. Kiedy w grę wchodzi kolor, wydaje się prosto, bo można narysować okno, nos, oko i po kłopocie – widać co jest co! Jednak kiedy tylko biel papieru jest w rozgrywce i można jedynie gnieść, składać, ciąć i rwać – wtedy trudno „narysować” prosty samochód na przykład. Trzeba pomyśleć zanim się zrobi np. dom tak, żeby dom był podobny do domu, a pies niekoniecznie do kota. Mimo początkowej konsternacji: „Ale jak?", Białe Miasto wyszło OK i było przy tym sporo zabawy – nawet po dzwonku :)

Image

Image

Image

Image

Dorota Żebrowska, Iwona PIskorek-Rakowska

 

25 Kwietnia 2019
Imieniny obchodzą:
Jarosław, Marek, Wasyl
Do końca roku szkolnego zostało 56 dni.
©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę