Odwiedziło nas
1351404 gości

   

ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

Uczniowie klasy pierwszej udowodnili, że zasługują na miano prawdziwych uczniów. 23 listopada 2017 roku w obecności Rodziców, Dyrekcji i Nauczycieli pierwszaki pokazały swoje talenty wokalne i recytatorskie, popisały się grzecznością i kreatywnością a potem złożyły ślubowanie.

Image

Razem z wychowawcami chcą jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy przygotowali z nimi tę uroczystość – paniom Iwonie Rakowskiej i Lidii Prusik za pomoc w dekorowaniu klasy, pani Agnieszce Krak za miłe niespodzianki, pani Marzenie Staśkiewicz za zdjęcia, paniom Grażynce i Marzence za pomoc w porządkach. Rodzicom dziękujemy za pyszny poczęstunek. Zuzi,  Julci i Kalince z klasy IVA za świetnie odegrane role. Nie ma to jak praca w zgranym zespole!

Image

 

26 Września 2018
Imieniny obchodzą:
Cyprian, Euzebiusz,
Justyna

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę