Odwiedziło nas
1351400 gości

   

KALENDARZE ADWENTOWE

Jak nakazuje wieloletnia tradycja naszej szkoły, rozpoczęliśmy prace nad kalendarzami adwentowymi. Uczniowie z dużym zaangażowaniem wykonują swoje dzieła, które w przyszłym tygodniu będzie oceniała komisja konkursowa. Celem przedsięwzięcia jest rozwijanie kreatywności, kształcenie umiejętności organizacji pracy, wprowadzenie w szkole atmosfery świąt oraz przypomnienie, że szkoła to nie tylko lekcje.


Wybór projektu kalendarza to niełatwe zadanie. Jak wymyślić coś, czego jeszcze nie było? W wyszukiwanie pomysłów oraz przygotowanie „półproduktów” do kalendarza nierzadko zaangażowane są całe rodziny, co dla wielu jest dobrą zabawą, a przede wszystkim wspólnym, rodzinnym spędzeniem czasu. Z niecierpliwością czekamy na efekty naszej pracy i trzymamy kciuki za wszystkich artystów.

Image Image

Image Image

Image Image

Image Image

Ewa Biedrzycka

 

26 Września 2018
Imieniny obchodzą:
Cyprian, Euzebiusz,
Justyna

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę