Odwiedziło nas
1595038 gości

   

MITING MŁODZIKÓW Z MISTRZEM TOMASZEM MAJEWSKIM - 19.09.2017 OSTROŁĘKA

Wtorek 19 września 2017 roku na długo pozostanie w pamięci społeczności naszej szkoły, a to za sprawą wyjątkowego Gościa Tomasza Majewskiego. Dwukrotny Mistrz Olimpijski w pchnięciu kulą, przyjął zaproszenie nauczycieli wychowania fizycznego i nas odwiedził. Spotkanie podzielone było na 2 etapy, pierwszy – na hali sportowej – gdzie Pan Tomasz opowiedział o początkach swojej kariery, rozdawał autografy, cierpliwie pozował do zdjęć i odpowiadał na pytania młodych adeptów sportu z STO oraz drugi etap – Miting Młodzików w Lekkiej Atletyce zorganizowany przez Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki, gdzie Mistrz dekorował zwycięzców poszczególnych konkurencji, w tym także naszych uczniów.

Image

Image

Image

Katarzyna Szuster, Konrad Szuster

 

1 Czerwca 2020
Imieniny obchodzą:
Alfons, Alfonsyna,
Bernard
Do końca roku szkolnego zostało 24 dni.
©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę