Odwiedziło nas
1273453 gości

   

TRENINGOWA ŚRODA - 25.10.2017

W co można zmienić kółko? W co się tylko zechce, ale jeśli jest na to tylko 7 min., a kółek 30 i brakuje akurat pod ręką "czarodzeijeskiej rózdżki", to trzeba trochę ruszyć głową, żeby pomysłów było dużo, żeby nie powtarzały się  i na dodatek były oryginalne. No, ale po to są "szare komórki", żeby je rozgrzewać, a Trenngowa Środa, żeby trenować. W związku z tym rozgrzewaliśmy mózgi również dyktandem graficznym, które wymagało prezycji i skupienia, a na koniec mogliśmy puścić wodze fantazji rysując w parach fantastyczne stwory.

Image

Image Image

Image Image

Image Image

Image Image

Image Image

Dorota Żebrowska, Iwona Piskorek-Rakowska

 

12 Grudnia 2017
Imieniny obchodzą:
Adelajda, Aleksander,
Dagmara
Do końca roku szkolnego zostało 191 dni.
©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę