Odwiedziło nas
1441538 gości

   

OGÓLNOPOLSKI FINAŁ 4-BOJU LEKKOATLETYCZNEGO NESTLE CUP - 13-14.09.2017 WARSZAWA

W dniach 13-14 września na stadionie AWF w Warszawie odbył się ogólnopolski Finał czwórboju lekkoatletycznego organizowany w ramach Programu Lekkoatletyka dla Każdego. Prawo startu w zawodach uzyskali wyłącznie najlepsi zawodnicy wyłonieni podczas mistrzostw wojewódzkich. Wśród nich znalazła się uczennica naszej szkoły Oliwia Napiórkowska, która z wynikiem 256 punktów - w całej rywalizacji zajęła bardzo wysokie 17 miejsce. W trakcie imprezy młodzi adepci sportu mogli poznać Gwiazdy polskiej i światowej lekkoatletyki takie jak Tomasz Majewski, Paweł Fajdek, Kamila Lićwinko, Wojciech Nowicki, Piotr Lisek, Maria Andrejczyk czy Malwina Kopron.

wyniki poszczególnych konkurencji:

- skok w dal – 4.48m (rekord życiowy – NAJLEPSZY WYNIKI W CAŁYCH ZAWODACH!)
- bieg na 60m – 9.17s
- bieg na 600m –2’13.59s
- rzut piłeczką palantową – 28.5m (rekord życiowy).

Image

Image

 

Katarzyna Szuster

 

22 Lipca 2019
Imieniny obchodzą:
Albin, Bolesława,
Bolisława

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę