Odwiedziło nas
1424033 gości

   

XX III OGÓLNOPOLSKI FINAŁ CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH ŁÓDŹ 17-18.06.2017

W dniach 16 - 18 czerwca 2017 roku na stadionie ŁKS w Łodzi odbył się XXIII Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych. Zawody dedykowane są uczniom klas IV-VI szkoły podstawowej i uznawane są za nieoficjalne Mistrzostwa Polski w tej kategorii wiekowej.

W sobota 17 czerwca odbywały się starty eliminacyjne, w każdej konkurencji startowało około 80 najlepszych zawodniczek z kraju. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice. Jako pierwsza, w samo południe wystartowała Lena Wilczyńska, która osiągając wynik 25 metrów zajęła 36 miejsce w konkurencji rzut piłeczką palantową. W popołudniowej sesji na rozbiegu skoku w dal stanęła Alicja Prusik, która w pierwszej próbie skoczyła życiówkę 4,45 m, co dało jej pewny awans do finałowej 12- tki. W niedzielę Ala wystąpiła w finale, gdzie po zaciętej rywalizacji wywalczyła 8 miejsce z wynikiem 4,38 m.

Image

Katarzyna Szuster, Konrad Szuster

 

 

27 Maja 2019
Imieniny obchodzą:
Beda, Izydor, Jan
Do końca roku szkolnego zostało 24 dni.
©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę