Odwiedziło nas
1381061 gości

   

MISTRZOSTWA MIASTA OSTROŁĘKI W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM 13.05.2017 r.

Dnia 13 maja w Kadzidle odbyły się drużynowe zawody w Czwórboju Lekkoatletycznym zorganizowane przez Szkolny Związek Sportowy. Rywalizacja odbyła się w sprincie na 60 m, rzucie piłeczką palantową, skoku w dal oraz biegu na 600 m w gronie dziewcząt i 1000 m w gronie chłopców. Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły zdobyła złoty medal sumą punktów 945 i uzyskała prawo startu w zawodach międzypowiatowych.

Reprezentacja STO:

Amelia Napiórkowska, Maja Rochniak, Alicja Prusik, Maja Czaplińska, Lena Wilczyńska, Oliwia Napiórkowska

Image

 

 

 

 

19 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą:
Abraham, Beniamin,
Dariusz

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę