Odwiedziło nas
1619847 go¶ci

   

POMOCNA DŁOŃ

W Beztroski Piatek podawali¶my sobie pomocne dłonie, a że pogoda pozwoliła, bo to już 17 marca, robili¶my to na dworze. Naszym zadaniem bylo pokonywanie różnych przeszkód i zachowanie przy tym równowagi. Bez potknięć, upadków i koziołków oczywi¶cie sie nie obyło, ale to nie jest takie ważne. Najważaniejsze, że nie tylko wszyscy wyszli z tego bez szwanku, ale każdy miał na twarzy usmiech od ucha do ucha. Pomagali¶my sobie podczas przechodzenia przez różne przeszkody. Biegali¶my po oponach, chodzili¶my na krawędzi, wspinali¶my się na drabinki i schodzili¶my jak raki, i było nam z tym naprawdę dobrze.

Image

Image

Image

Image

Katarzyna Szuster, Iwona Piskorek-Rakowska, Konrad Szuster

 

 

10 Lipca 2020
Imieniny obchodz±:
Aleksander, Amelia,
Aniela

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę