Odwiedziło nas
1619838 gości

   

Koncert laureatów

Koncert flecistek

Z niecierpliwością czekałam na dzień, w którym pojedziemy na Koncert Laureatów Zespołów Instrumentalnych. Pani Ewa Szelkowska – Woźniczko oznajmiła nam, że wyjedziemy 25.04.08 r. o godzinie 6:45. Tego dnia wraz z koleżankami czekałyśmy o ustalonej porze, przed szkołą, na autobus. W tym ważnym dniu towarzyszyły nam pani dyrektor Katarzyna Kossakowska i oczywiście pani Ewa Szelkowska- Wodniczko. O godz. 9:15 byłyśmy już na miejscu. Akademia Muzyczna im. Fryderyka Chopina nie zmieniła się prawie wcale przez ten długi rok. Od razu po wejściu do Akademii poszłyśmy się przebrać w suknie. Następnie udałyśmy się do sali koncertowej, gdzie odbyła się próba generalna. Czułam, że gra poszła okropnie, gdyż pomyliłam się wiele razy. Przerażała mnie wielkość sali oraz ilość publiczności zgromadzonej na widowni.
Po próbie nasza pani dyrygentka zrobiła nam kilka zdjęć przed występem. Gdy zegary wybiły godzinę 11:30 rozpoczął się koncert finałowy. Kiedy nadeszła nasza kolej bałam się, że zawładnie mną trema, jednak pani Ewa dodawała wszystkim otuchy. W czasie występu byłam bardzo skoncentrowana, myślałam tylko o grze na flecie i wyszło całkiem dobrze. Tak stwierdziła pani dyrektor, która trzymała za nas kciuki siedząc na widowni. Po wykonaniu utworów przez wszystkie zespoły nadeszła chwila na werdykt i rozdanie nagród. Na początku ogłoszono wyróżnienia, miejsca III i II. Czułam, że zajęłyśmy I miejsce, ale nie miałam pewności czy pucharowe. Gdy wywołano nasz zespół na scenę i wręczono puchar, ucieszyłam się niesamowicie. Byłam zadowolona i dumna z siebie i zespołu. Po rozdaniu nagród każda z nas została sfotografowana z pucharem. Później pojechałyśmy do restauracji,, Pizza Hut” i tam zjadłyśmy obiad.
Droga powrotna minęła spokojnie, ponieważ byłyśmy zmęczone tym dniem. Mam nadzieję, że w następnym roku również zagramy w finale.

Dorota Jabłońska

Image

Image

Image 

 

10 Lipca 2020
Imieniny obchodzą:
Aleksander, Amelia,
Aniela

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę