Odwiedziło nas
1648579 gości

   

Łamigłowy - etap szkolny

    Dnia 14 marca 2008r. odbył się w naszej szkole szkolny etap XVII Konkursu „Łamigłowy”. W konkursie wzięli udział wszyscy uczniowie klas I – VI szkoły podstawowej i I - III gimnazjum.
 Wyniki etapu szkolnego zostaną opublikowane wkrótce.

 

Finał konkursu odbędzie się w Starachowicach w maju 2008r. Do finału zakwalifikuje się dwóch najlepszych uczniów z klas I – II szkoły podstawowej ( tzw. Młodzicy), dwóch uczniów z klas III – IV szkoły podstawowej ( tzw. Kadeci), dwóch uczniów z klas V – VI szkoły podstawowej ( tzw. Juniorzy) i czterech uczniów z klas I – III gimnazjum ( tzw. Żacy).
 

10 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą:
Asteria, Bernard, Bogdan

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę