Odwiedziło nas
1273471 gości

   





Zarząd Samodzielnego Koła Terenowego nr 116 STO w Ostrołęce
Od 29 lutego 2016 r.
 
1. Andrzejewski Adam - Prezes
2. Konowalska Ewa - Wiceprezes
3. Laskowska Anna - Sekretarz
4. Rochniak Bogdan - Skarbnik
5. Gawrych Iwona - członek
6. Gołębiewski Hubert - Członek
7. Czaplińska Wioletta - Członek
Do 29 lutego 2016 r.
 
1. Piotr Żyłka - Prezes,
2. Jakub Szczepkowski –wiceprezes,
3. Iwona Gawrych - sekretarz,
4. Izabella Broniek - skarbnik,
5. Hubert Gołębiewski – członek,
KOMISJA REWIZYJNA
Magdalena Zalewska
Wysocki Eugeniusz
Sala Adam
ZARZĄD 2014
Żyłka Piotr Ryszard - prezes
Szczepkowski Jakub - wiceprezes
Gawrych Iwona - sekretarz
Broniek Izabela - skarbnik
Gołębiewski Hubert - członek
KOMISJA REWIZYJNA
Zalewska Magdalena
Wysocki Eugeniusz
Kowalski Leszek
ZARZĄD 2013
Żyłka Piotr Ryszard - prezes
Szczepkowski Jakub - wiceprezes
Gawrych Iwona - sekretarz
Broniek Izabela - skarbnik
Gołębiewski Hubert - członek
KOMISJA REWIZYJNA
Wysocki Eugeniusz
Zalewska Magdalena
Gołębiewski Hubert
ZARZĄD 2012
Żyłka Piotr Ryszard - prezes
Szczepkowski Jakub - wiceprezes
Gontarz Piotr Jan - wiceprezes
Kotowska Beata - sekretarz
Broniek Izabela - skarbnik
Chorążewicz Dariusz - członek
Mierzejewski Krzysztof - członek
KOMISJA REWIZYJNA
Wysocki Eugeniusz
Kowalski Leszek
Gogołek Stanisław
ZARZĄD 2010
Żyłka Piotr Ryszard - prezes
Szczepkowski Jakub - wiceprezes
Gontarz Piotr Jan - wiceprezes
Kotowska Beata - sekretarz
Broniek Izabela - skarbnik
Chorążewicz Dariusz - członek
Mierzejewski Krzysztof - członek
KOMISJA REWIZYJNA
Wysocki Eugeniusz
Kowalski Leszek
Tułodziecka Urszula
ZARZĄD 2009
Żyłka Piotr Ryszard - prezes
Puciata Wojciech Grzegorz - wiceprezes
Gawrych Michał Piotr - wiceprezes
Chorążewicz Dariusz - sekretarz
Kotowska Beata - skarbnik
Szczepkowski Jakub - członek
KOMISJA REWIZYJNA
Wysocki Eugeniusz
Kowalski Leszek
Tułodziecka Urszula
ZARZĄD 2007
Żyłka Piotr Ryszard - prezes
Puciata Grzegorz Wojciech - wiceprezes
Gawrych Michał Piotr - wiceprezes
Kielak Beata - sekretarz
Kotowska Beata - skarbnik
Szczepkowski Jakub - członek
KOMISJA REWIZYJNA
Wysocki Eugeniusz
Kowalski Leszek
Tułodziecka Urszula
ZARZĄD 2005
Kossakowski Jarosław - prezes
Kowalczyk Rafał - wiceprezes
Wiktorska Małgorzata - wiceprezes i skarbnik
Kielak Beata - członek
Szczepkowski Wiesław - członek
KOMISJA REWIZYJNA
Wysocki Eugeniusz
Serowiec Krzysztof
Kocańda Zofia
 
ZARZĄD 2004
Kossakowski Jarosław - prezes
Serowiec Małgorzta - wiceprezes i sekretarz
Wiktorska Małgorzata - wiceprezes i skarbnik
Szczepkowski Wiesław - członek
Majewski Stanisław Lech - członek
Kowalczyk Rafał - członek
KOMISJA REWIZYJNA
Wysocki Eugeniusz
Serowiec Krzysztof
Kocańda Zofia
 
ZARZĄD 2003
Kossakowski Jarosław - prezes
Serowiec Małgorzta - wiceprezes i sekretarz
Wiktorska Małgorzata - wiceprezes i skarbnik
Szczepkowski Wiesław - członek
Majewski Stanisław Lech - członek
KOMISJA REWIZYJNA
Wysocki Eugeniusz
Walczuk Irena
Kijowski Jerzy
ZARZĄD 2002
Kossakowski Jarosław - prezes
Serowiec Małgorzta - wiceprezes i sekretarz
Wiktorska Małgorzata - wiceprezes i skarbnik
Szczepkowski Wiesław - członek
Majewski Stanisław Lech - członek
KOMISJA REWIZYJNA
Wysocki Eugeniusz
ZARZĄD 2001
Kossakowski Jarosław - prezes
Serowiec Małgorzta - wiceprezes i sekretarz
Wiktorska Małgorzata - wiceprezes i skarbnik
Szczepkowski Wiesław - członek
Majewski Stanisław Lech - członek
KOMISJA REWIZYJNA
Wysocki Eugeniusz
ZARZĄD 1998
Parzychowski Krzysztof - prezes
Kossakowski Jarosław - wiceprezes
Serowiec Małgorzata - sekretarz
Wiktorska Małgorzata - skarbnik
Idzikowski Andrzej - członek
Deptuła-Karpińska Czesława - członek
Szczepkowski Wiesław - członek
ZARZĄD 1993
Parzychowski Krzysztof - prezes
Kossakowski Jarosław - wiceprezes
Serowiec Małgorzata - sekretarz
Wiktorska Małgorzata - skarbnik
Karpińska-Deptuła Czesława - członek
Idzikowski Andrzej - członek
Szczepkowski Wiesław - członek
KOMISJA REWIZYJNA
Wysocki Eugeniusz
ZARZĄD 1992
Ulewicz Eliza - prezes
Ślubowska Jolanta - wiceprezes
Szczepaniak Anna - sekretarz
Wiktorska Małgorzata - skarbnik
Cieńkowski Marek - członek
KOMISJA REWIZYJNA
Parzychowski Krzysztof
ZARZĄD 1991
Ulewicz Eliza - prezes
Ślubowska Jolanta - wiceprezes
Gronczewska Urszula sekretarz
Kulka Bernardyna - skarbnik
ZARZĄD 1990 (14.10.1990 r.) Groda Józef - dyrektor
Ulewicz Eliza - prezes
Ślubowska Jolanta - wiceprezes
Gronczewska Urszula sekretarz
Kulka Bernardyna - skarbnik
ZARZĄD 1990 (01.07.1990 r.) Żukowski Ryszard - dyrektor
Groda józef - prezes
Ślubowska Jolanta - wiceprezes
Ulewicz Eliza - sekretarz
Zabielska Jolanta - skarbnik
 
 
 

 

 

12 Grudnia 2017
Imieniny obchodzą:
Adelajda, Aleksander,
Dagmara
Do końca roku szkolnego zostało 191 dni.
©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę