Odwiedziło nas
1619907 gości

   





WYCHOWANIE FIZYCZNE Z PASJĄ  AEROBIK

Aerobic - dance łączy w sobie gim­nastykę poszczególnych par­tii ciała, ćwi­cze­nia relaksacyjne, rozciągające, różne formy tańca m.in.: współ­cze­sny, disco, jazz, hip-hop, afro czy popu­larną zumbę. Efektami takiego tre­ningu są: ogólna poprawa samo­po­czu­cia, kondycji, więk­sze poczu­cie wła­snej wartości, umie­jęt­ność poko­ny­wa­nia stresu, zmniej­sze­nie nadwagi, ochrona przed cho­ro­bami serca i układu krążenia oraz wiele innych.

Dnia 19 marca 2014 roku, nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali pokazową lekcję, w której udział wzięli uczniowie z klas pierwszych naszego gimnazjum.

Wykwalifikowana instruktorka fitness, założycielka Fabryki Sylwetki w Ostrołęce – Joanna Sobotka – przybliżyła uczniom historię aerobiku, zaprezentowała podstawowe kroki taneczne. Wszyscy ochoczo uczestniczyli w zajęciach. Efektem końcowym lekcji był krótki układ taneczny do muzyki latino. Taki trening przynosi dużo radości i daje potężną dawkę dobrej energii. Bez względu na wiek można cieszyć się ruchem, a co najważniejsze nie trzeba umieć tań­czyć, by poru­szać się w rytmie!

Image

 

 

 

10 Lipca 2020
Imieniny obchodzą:
Aleksander, Amelia,
Aniela

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę