Odwiedziło nas
1398094 gości

   

Świetlica
OD GROSIKA DO ZŁOTÓWKI -M PROJEKT EDUKACJI EKONOMICZNEJ

W miesiącu grudniu przeżywamy międzygalaktyczną podróż. Po zapoznaniu się z listem od Grosika wystartowaliśmy na planetę Grosik. Bawiąc się poznaliśmy czym są monety i banknoty. Nauczyliśmy się prawidłowo liczyć pieniądze. Dowiedzieliśmy się również co to jest awers i rewers monety, nominał oraz bilon. Wyjaśniliśmy sobie pojęcie mennicy. Zaprzyjaźniliśmy się z Grosikiem i wykonaliśmy piękne prace podróży kosmicznej.

Image

Image

Image Image

Image Image

 

Aneta Zyśk

 
ŚNIEGOWE KULE W KL. I

Kiedy za oknem widzimy pierwsze płatki śniegu bardzo chcemy żeby biało zrobiło się za oknem. Klasa I postanowiła, że ich ulubione figurki spotka wymarzona burza śnieżna. Każdy Pierwszak dumnie prezentował zrobioną własnoręcznie kulę śnieżną :).

Image

Image

Image

Image

Karolina Łukasik

 
MAHJONG NA ŁAMIGŁOWACH

 Na wtorkowych Łamigłowach ćwiczyliśmy logiczne myślenie, spotrzegawczość i widzenie przestrzenne. 

Image Image

Image Image

Image Image

Image Image

 
OBIEKTYW-NA KREATYWNOŚĆ

Obiektywnie rzecz ujmując na zajęciach „OBIEKTYW-na kreatywność” uczniowie klas V kierują swoje obiektywy na kreatywność świata. Z pomocą Mateusza Golana, ucznia z klasy III G, uczymy się nowego spojrzenia na rzeczywistość okiem aparatu. Uchwycenie odpowiedniego momentu bywa zadaniem niełatwym. Niekiedy to, na co w pierwszym momencie nie zwracamy uwagi, ostatecznie pozwala nam zachwycić się światem na nowo. Tak wygląda obiektywna kreatywność z naszego punktu widzenia.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Paweł BIeńkowski

 
ŚNIEGOWE KULE

Coraz bliżej święta dlatego klasa II rozpoczęła produkcję prezentów. Postanowiliśmy zrobić kule śniegowe. Śiwetnie się przy tym bawilismy i dobry humor towarzyszył nam cały czas 😊.

Image

Image

Image

Image

Karolina Łukasik

 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 79


24 Lutego 2019
Imieniny obchodzą:
Bogurad, Bogusz, Boguta
Do końca roku szkolnego zostało 116 dni.
©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę