Odwiedziło nas
1459369 gości

   

Świetlica
ZAJĘCIA PRAKTYCZNE ZE WSPÓŁPRACY

8 maja 2017 roku na zajęciach świetlicowych mieliśmy okazję doświadczać, czy potrafimy ze sobą współpracować. Mogliśmy obserwować o ile radośniej i łatwiej jest wykonywać różne zadania zespołowo niż indywidualnie. Poznawaliśmy jakie role w grupie podejmujemy, jakie zadania lubimy a jakie są dla nas kłopotliwe. W bardzo krótkim czasie sporo dowiedzieliśmy się o sobie i przy okazji dużo się śmialiśmy.

Image

Image

 
SAVOIR VIVRE PODCZAS ZAGRANICZNYCH WOJAŻY

W poniedziałek 15 maja podczas zajęć z savoir vivre dowiedzieliśmy się jak powinniśmy zachowywać się podczas wyjazdów zagranicznych ;) Wspomnień nie było końca. Przypomniały nam się wyjazdy wakacyjne. Podczas quizu utrwaliliśmy naszą wiedzę i sprawdziliśmy swoją pamięć ;)

Image

 
TWORZYMY WŁASNE GRY

Dnia 18.05.2017r. klasa 3a projektowała planszę do wymarzonej gry planszowej. Pomysłów nie było końca! Efekty pracy przedstawiają poniższe zdjęcia.

Image

 
ABSTRAKCJA CZY MOTYLE?

W piatek pogoda była dla nas łaskawa, dlatego mogliśmy pracować na dworze. Dostaliśmy duże brystole, farby, tekturowe rurki i słomki do napojów. Z kolorowych plam mieliśmy "wydmuchać" motyle. Chyba nam się udało, bo nasze prace rwały się do lotu :) Byli tacy, którzy w naszych barwnych plamach nie widzieli motyli, ale kto by się tym przejmował w Beztroski Piatek? :)

Image

Image

Image

Image

Image

Iwona Piskorek-Rakowska, Katarzyna Szuster, Konrad Szuster

 

 

 
CZWARTKOWE STATYSTYKI

Podczas ostatnich zajęć ekonomicznych, dzieciaki uświadomiły sobie, jak duże są wydatki miesięczne typowej polskiej rodziny. Na początku lekcji zapoznały się z wynikami raportu, opublikowanymi przez Główny Urząd Statystyczny Warunki życia rodzin w Polsce". W tym obszernym raporcie, pełnym statystyk, pojawiły się bardzo istotne informacje dotyczące, na pozór TANIEGO życiaJ . Na podstawie danych, uczniowie podjęli próbę podsumowania kosztów na przykładzie własnych rodzin… Byli zdumieni…

Image

Image

Image

Image

Image

Aneta Zyśk

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 55 - 63 z 85


19 Września 2019
Imieniny obchodzą:
Alfons, Alfonsyna,
January

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę