Odwiedziło nas
1380587 gości

   

Świetlica
BEZTROSKIE KLASY

Starsi znają tę zabawę bardzo dobrze. Gra w klasy może do trudnych nie należy, ale trzeba znać zasady, żeby w nią grać. Jak to często w naszej szkole bywa, starsi uczniowie pokazywali młodszym o co w tej grze chodzi. Jednym gra przypadła do gustu, inni twierdzili, że " mama mówiła inaczej", a jeszcze inni czekali tylko aż dostaną piłkę i będą mogli pograć "w nogę".

Image

Image

Image Image

Image Image

Katarzyna Szuster, Konrad Szuster, Iwona Piskorek-Rakowska

 
ŚWIETLICOWO W SIECI

Na wtorkowych świetlicowych zajęciach zastanawialiśmy się jak bardzo to, co mówimy o innych, i to jakie gesty i uczucia kierujemy w stronę innych ludzi, ma wpływ na nas i nasze życie. Okazuje się, że ogromny. Nasze słowa mają wielką moc. Mogą sprawić, że ktoś będzie szczęśliwy, odważny, spokojny, lub wręcz przeciwnie - odbiorają energię, powodują lęk i cierpienie. Jesteśmy połączeni pajęczyną słów i gestów. Obyśmy tworzyli przyjazne, ciepłe, bezpieczne sieci.

Image

Image

 
ZAJĘCIA PRAKTYCZNE ZE WSPÓŁPRACY

8 maja 2017 roku na zajęciach świetlicowych mieliśmy okazję doświadczać, czy potrafimy ze sobą współpracować. Mogliśmy obserwować o ile radośniej i łatwiej jest wykonywać różne zadania zespołowo niż indywidualnie. Poznawaliśmy jakie role w grupie podejmujemy, jakie zadania lubimy a jakie są dla nas kłopotliwe. W bardzo krótkim czasie sporo dowiedzieliśmy się o sobie i przy okazji dużo się śmialiśmy.

Image

Image

 
SAVOIR VIVRE PODCZAS ZAGRANICZNYCH WOJAŻY

W poniedziałek 15 maja podczas zajęć z savoir vivre dowiedzieliśmy się jak powinniśmy zachowywać się podczas wyjazdów zagranicznych ;) Wspomnień nie było końca. Przypomniały nam się wyjazdy wakacyjne. Podczas quizu utrwaliliśmy naszą wiedzę i sprawdziliśmy swoją pamięć ;)

Image

 
TWORZYMY WŁASNE GRY

Dnia 18.05.2017r. klasa 3a projektowała planszę do wymarzonej gry planszowej. Pomysłów nie było końca! Efekty pracy przedstawiają poniższe zdjęcia.

Image

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 37 - 45 z 69


17 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą:
Florian, Jolanta, Łazarz

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę