Odwiedziło nas
1321886 gości

   

Świetlica
ŚWIETLICOWO W SIECI

Na wtorkowych świetlicowych zajęciach zastanawialiśmy się jak bardzo to, co mówimy o innych, i to jakie gesty i uczucia kierujemy w stronę innych ludzi, ma wpływ na nas i nasze życie. Okazuje się, że ogromny. Nasze słowa mają wielką moc. Mogą sprawić, że ktoś będzie szczęśliwy, odważny, spokojny, lub wręcz przeciwnie - odbiorają energię, powodują lęk i cierpienie. Jesteśmy połączeni pajęczyną słów i gestów. Obyśmy tworzyli przyjazne, ciepłe, bezpieczne sieci.

Image

Image

 
ZAJĘCIA PRAKTYCZNE ZE WSPÓŁPRACY

8 maja 2017 roku na zajęciach świetlicowych mieliśmy okazję doświadczać, czy potrafimy ze sobą współpracować. Mogliśmy obserwować o ile radośniej i łatwiej jest wykonywać różne zadania zespołowo niż indywidualnie. Poznawaliśmy jakie role w grupie podejmujemy, jakie zadania lubimy a jakie są dla nas kłopotliwe. W bardzo krótkim czasie sporo dowiedzieliśmy się o sobie i przy okazji dużo się śmialiśmy.

Image

Image

 
SAVOIR VIVRE PODCZAS ZAGRANICZNYCH WOJAŻY

W poniedziałek 15 maja podczas zajęć z savoir vivre dowiedzieliśmy się jak powinniśmy zachowywać się podczas wyjazdów zagranicznych ;) Wspomnień nie było końca. Przypomniały nam się wyjazdy wakacyjne. Podczas quizu utrwaliliśmy naszą wiedzę i sprawdziliśmy swoją pamięć ;)

Image

 
TWORZYMY WŁASNE GRY

Dnia 18.05.2017r. klasa 3a projektowała planszę do wymarzonej gry planszowej. Pomysłów nie było końca! Efekty pracy przedstawiają poniższe zdjęcia.

Image

 
ABSTRAKCJA CZY MOTYLE?

W piatek pogoda była dla nas łaskawa, dlatego mogliśmy pracować na dworze. Dostaliśmy duże brystole, farby, tekturowe rurki i słomki do napojów. Z kolorowych plam mieliśmy "wydmuchać" motyle. Chyba nam się udało, bo nasze prace rwały się do lotu :) Byli tacy, którzy w naszych barwnych plamach nie widzieli motyli, ale kto by się tym przejmował w Beztroski Piatek? :)

Image

Image

Image

Image

Image

Iwona Piskorek-Rakowska, Katarzyna Szuster, Konrad Szuster

 

 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 28 - 36 z 59


26 Kwietnia 2018
Imieniny obchodzą:
Artemon, Klaudiusz, Klet
Do końca roku szkolnego zostało 56 dni.
©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę