Odwiedziło nas
1534385 gości

   

Świetlica
RAKIETĄ W EKONOMICZNĄ PODRÓŻ

Dziś (środa - 9 stycznia 2019) zajęcia ekonomiczne nie były typowe. Musieliśmy zbudować, od podstaw, nasz kosmiczny pojazd – RAKIETĘ – którą będziemy podróżować przez kolejne planety pieniężnej galaktyki: Portfelik, Zabawka, Skarbonka, Złotówka, Grosik, Parasol… To nie było łatwe zadanie… ale bez problemu sobie poradziliśmy… Mimo różnic w pomysłach, poznając w praktyce czym jest kompromis, praca w naszej grupie dała wspaniały efekt!!!

Image

Image

Image

Aneta Zyśk

 
KARAOKE PO ANGIELSKU

Przedświąteczny czas podczas zajęć karaoke bogaty był w anglojęzyczne kolędy oraz pastorałki. W trakcie zajęć uczniowie mieli możliwość poznać słownictwo związane ze Swiętami Bożego Narodzenia. Przygotowaliśmy również ozdoby świąteczne.

Image

Image

Image Image

ImagebImage

Marzena Staśkiewicz

 
OD GROSIKA DO ZŁOTÓWKI -M PROJEKT EDUKACJI EKONOMICZNEJ

W miesiącu grudniu przeżywamy międzygalaktyczną podróż. Po zapoznaniu się z listem od Grosika wystartowaliśmy na planetę Grosik. Bawiąc się poznaliśmy czym są monety i banknoty. Nauczyliśmy się prawidłowo liczyć pieniądze. Dowiedzieliśmy się również co to jest awers i rewers monety, nominał oraz bilon. Wyjaśniliśmy sobie pojęcie mennicy. Zaprzyjaźniliśmy się z Grosikiem i wykonaliśmy piękne prace podróży kosmicznej.

Image

Image

Image Image

Image Image

 

Aneta Zyśk

 
ŚNIEGOWE KULE W KL. I

Kiedy za oknem widzimy pierwsze płatki śniegu bardzo chcemy żeby biało zrobiło się za oknem. Klasa I postanowiła, że ich ulubione figurki spotka wymarzona burza śnieżna. Każdy Pierwszak dumnie prezentował zrobioną własnoręcznie kulę śnieżną :).

Image

Image

Image

Image

Karolina Łukasik

 
MAHJONG NA ŁAMIGŁOWACH

 Na wtorkowych Łamigłowach ćwiczyliśmy logiczne myślenie, spotrzegawczość i widzenie przestrzenne. 

Image Image

Image Image

Image Image

Image Image

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 19 - 27 z 90


28 Lutego 2020
Imieniny obchodzą:
Chwalibóg, Józef, Makary
Do końca roku szkolnego zostało 118 dni.
©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę