Odwiedziło nas
1321923 gości

   

I MIEJSCE NATALII RUDZIK W KONKURSIE MATEMATYCZNYM "NAJSŁYNNIEJSZA LICZBA ŚWIATA"

 

W Dniu Liczby Pi Natalia Rudzik - kl. III gimnazjum - zdobyła I miejsce w międzyszkolnym konkursie matematycznym "Najsłynniejsza liczba świata". Naszą szkołę reprezentowali również: Konrad Bartołd i Tomasz Żochowski (także z III gimnazjum). Gratulujemy!
 
Image
Image
 
Źródło zdjęć - Moja Ostrołęka

 

 
ZEBRANIA Z RODZICAMI

Image

 
WIELKANOC TUŻ TUŻ

Wielkanoc tuż tuż. Przygotowaliśmy już pisanki. Zrobiliśmy pyszne sałatki i ozdoby do klas i domów. Jesteśmy gotowi! Sami zobaczcie:)

Image

Image

Image

 
JAK NAUKA TO TYLKO W PRAKTYCE

"Cz " o smaku słodkiej czekolady....

 

Image

Oko w oko z termometrem:)

Image

Image

 
DZIEŃ ŁAMIGŁÓWEK

23 marca był w naszej szkole Dniem Łamigłówek. Pisaliśmy wtedy szkolny etap ogólnopolskiego konkursu matematyczno- logicznego XXVII Łamigłowy. Graliśmy też w wiele ciekawych gier.

Image

Image

 
NASZE DZIEWCZĘTA W KONKURSIE WOKALNYM "ZANIM ZAŚPIEWASZ PIEŚŃ CHOPINA"

 

Z radością informujemy, że Kalina Luchcińska z klasy IV a wyśpiewała II miejsce w IX Konkursie Pieśni i Piosenki „Zanim zaśpiewasz pieśń Chopina”, który odbył się 13 marca br. w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st w Ostrołęce. Kalina zaprezentowała pieśń Zygmunta Noskowskiego „Zajączek” oraz piosenkę „Poczuj rytm”.

W Konkursie znakomicie zaprezentowała się także Tosia Krupka z klasy II gimnazjum, wykonując pieśń Zygmunta Noskowskiego „Maciuś” oraz piosenkę dowolną „Dmuchawce, latawce, wiatr” z repertuaru Urszuli. Serdecznie gratulujemy!!!

Image Image

Image

Joanna Górska

 
PROSTOKĄTY A' LA MONDRIAN I WSPÓŁPRACA NA 100%

Siódma godzina lekcyjna nie należy do ulubionych - zgodzą się z tym nauczyciele i uczniowie. Zmęczony mózg żąda odpoczynku, ciało wyrywa się z "ucisku" ławki, a dusza pragnie wolności i robienia czegokowiek bez przymusu.

Tym większe brawa należą się Klasie IV b, która na 7 lekcji, pomimo wszystkich wyżej wymienionych niedogodności, potrafiła skoncentrować się ma maksa. Każdy nauczyciel byłby dumny z takiej współpracy, poczucia humoru i dystansu jaki zaprezentowali wychowankowie pani Marzeny Staśkiewicz.

Image

Image  Image

Image  Image

Image

Iwona Piskorek-Rakowska

 

 
REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2018
Image

W niedzielę 11 marca 2018 r. w parafii Św. Wojciecha rozpoczną się rekolekcje wielkopostne. Będą one trwały do środy włącznie tj. 14 marca 2018 r.

Msze Święte odbędą się w następujących godzinach:
klasy I SP – V SP – godz.10:00
klasy VI SP – VII SP oraz II GIM – III GIM – godz. 11:00
Zajęcia lekcyjne według planu.
 
 
 
POMAGAMY ZAJĄCZKOWI 2018

Image

W dniach 12-16 marca 2018 r. odbędzie się charytatywna akcja „Pomagamy Zajączkowi”, której celem jest przygotowanie jak największej paczki wielkanocnej dla dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce. Specjalne „zajączkowe” pudełko na słodycze znajdować się będzie w sekretariacie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wielkanocnym darze serca.

Paweł Bieńkowski

 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»26 Kwietnia 2018
Imieniny obchodzą:
Artemon, Klaudiusz, Klet
Do końca roku szkolnego zostało 56 dni.
©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę