Odwiedziło nas
1381071 gości

   

WIELKIE SPRZĄTANIE

 Image

 
EGZAMIN GIMNAZJALNY 2018

Połowa kwietnia, a dokładnie 18, 19 i 20 dzień tego miesiąca pozostanie w pamięci 11 gimnazjalistów jako przeżycie dosyć intensywne. Było trochę stresu, jak na okoliczność testowania przystało. Było genialne potegowanie w pamięci podczas rozwiązywania zadań z matematyki, bo po co chodzić na skróty? Było pytanie: "Cechą umożliwiającą zaklasyfikowanie lemura katta do ssaków jest obecność A. palców; B. czterech kończyn; C. ogona; D. ucha zewnętrznego", ale ... na szczęście już po ... Teraz "tylko" wyniki.

Image

Image

 
WAŻNY DZIEŃ SZÓSTOKLASISTÓW

Dziś ważny dzień dla szóstoklasistów. Trzymamy kciuki!

Image

Image

 

 
CZEKOLADOWY DZIEŃ

Czekoladowy dzień za nami. Obejrzeliśmy ciekawą prezentację na temat czekolady, szukaliśmy kuponów na słodkie niespodzianki. Spróbowaliśmy różnych gatunków kakaowego deseru a nawet odtańczyliśmy "Czekoladę". Wszystko to dzięki Małgosi i Zosi z klasy piątej. Dziewczęta, dziękujemy za miły dzień!

Image

Image

Image

 
ANDRZEJ KONOWALSKI W KONKURSIE "OBIEŻYŚWIAT 2018"

 

Uczeń klasy VI - Andrzej Konowalski - zdobył wyróznienie w XVIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Geograficznego „Obieżyświat 2018” pod hasłem „Karawaną przez pustynię”

Szkołę reprezentowali również: Aleksandra Janczewska, Oliwia Karczewska, Miłosz Dembiński z SP oraz Róża Pierzchała, Maria Mrówka i Mateusz Golan z gimnazjum.

Przygotowując się do konkursu uczniowie wzbogacili swoją wiedzę o zjawiskach i procesach zachodzących na pustyniach.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Image

Image

Image

Lidia Prusik

 
I MIEJSCE NATALII RUDZIK W KONKURSIE MATEMATYCZNYM "NAJSŁYNNIEJSZA LICZBA ŚWIATA"

 

W Dniu Liczby Pi Natalia Rudzik - kl. III gimnazjum - zdobyła I miejsce w międzyszkolnym konkursie matematycznym "Najsłynniejsza liczba świata". Naszą szkołę reprezentowali również: Konrad Bartołd i Tomasz Żochowski (także z III gimnazjum). Gratulujemy!
 
Image
Image
 
Źródło zdjęć - Moja Ostrołęka

 

 
ZEBRANIA Z RODZICAMI

Image

 
WIELKANOC TUŻ TUŻ

Wielkanoc tuż tuż. Przygotowaliśmy już pisanki. Zrobiliśmy pyszne sałatki i ozdoby do klas i domów. Jesteśmy gotowi! Sami zobaczcie:)

Image

Image

Image

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»19 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą:
Abraham, Beniamin,
Dariusz

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę