Odwiedziło nas
1381087 gości

   

FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNO- LOGICZNEGO ŁAMIGŁOWY 2018

W Starachowicach, przy okazji ogólnopolskiego konkursu matematyczno- logicznego XXVII Łamigłowy, doświadczaliśmy życzliwości i ciepła wielu ludzi. Dotykaliśmy piękna przyrody, zmagaliśmy się z naszymi słabościami, dążyliśmy do wyznaczonych celów. To był dobry, radosny czas. Ze Starachowic przywieźliśmy przekonanie, że razem można więcej, że warto podejmować wyzwania, że każdy z nas jest wyjątkowy i wnosi do zespołu coś cennego:) Przywieźliśmy też puchar i nagrody. Wywalczyliśmy III miejsce drużynowo. Wiktor Laskowski (kl. IV) i Marysia Zielińska (kl. VII) zajęli II miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Adaś Wiliński (kl. II) i Tomasz Szczepkowski (kl.VII) byli na VI nagradzanych miejscach. Gratulujemy całej Ekipie, Rodzicom, Nauczycielom. Dziękujemy wszystkim, którzy trzymali za nas kciuki!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 
1 CZERWCA 2018

Image

 
30-LECIE TOWARZYSTWA

Image

 
ZAJĘCIA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZE

Image

 
WYCIECZKA ROWEROWA KL. III GIMNAZJUM

W ubiegłym roku szkolnym zaproponowałam klasie wycieczkę rowerową, ale propozycja nie spotkała się z entuzjazmem. Usłyszałam, że "za bardzo się zmęczą". Byłam nieco zdziwiona, ale ... nie nalegałam, a pomysł o "rowerowaniu" porzuciłam. W tym roku klasa III gimnazjum wsiadła na rowery 14 maja 2018 r. z własnej i nieprzymuszonej woli. Ostrzegali mnie pewni nauczyciele: "A wiesz, że ...", ale nie uwierzyłam. Teraz już nie muszę wierzyć, już wiem: rower naprawdę może zmęczyć na dystansie niespełna 1 km; można bez używania rąk przywiązać się sznurowadłem do roweru i mieć z tego niezłą zabawę.

Gdyby nie pani Kasia Wilga (mama Seweryna) i pani Kasia Szuster, które dzielnie stały na straży przestrzegania przepisów drogowych, pewnie dowiedziałabym się co jeszcze można robić na rowerze, z rowerem i pod rowerem :)

A tak poważnie - było OK! Wszyscy cali i zdrowi wrócili do domu.

Image

Image

Image

Image

Iwona Piskorek-Rakowska

 

 
MISTRZYNIE ORTOGRAFII

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce odbyło się roztrzygniecie konkursu ortograficznego o tytuł Mistrza Ortografii . Michalina Dzieiszek, Zofia Zielińska i Marta Kołodziejska zdobyly te zaszczytne tytuły w swoich kategoriach wiekowych 🏆Gratulacje

Image

Image

 

 
FRANEK KWAŚNY - SUPER KONSTRUKTOR

I miejsce w II edycji powiatowego konkursu na SUPER KONSTRUKTORA, organizowanego przez firmę Konstruujemy- warsztaty z robotyki i programowania dla dzieci, zajął Franciszek Kwaśny - uczeń klasy III SP STO w Ostrołęce.

Franek to niewątpliwie bardzo kreatywny i pracowity młody konstruktor. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Image

 

 
W KRÓLESTWIE OS, PSZCZÓŁ I TRZMIELI

Dziś spędziliśmy trochę czasu w towarzystwie pszczół, os i trzmieli. Było wyjątkowo! Dziękujemy pani Małgosi Kołakowskiej z Centrum Natura i świetnemu Wykładowcy!

Image

Image

Image

Image

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»19 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą:
Abraham, Beniamin,
Dariusz

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę