Odwiedziło nas
1381098 gości

   

ZMIANA PLANU OD 15.10.2018 R.

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele,

informujemy, że od poniedziałku - 15.10.2018 r. - pracujemy wg nowego planu.

 
ODWOŁANE ZAJĘCIA NA BASENIE

Image

 
OBIADY LISTOPAD

 

Cena obiadów

Listopad 2018


210,00 zł

Image

 

 
KREATYWNA JESIEŃ DRUGOKLASISTÓW

Mokra i wietrzna pogoda zatrzymuje nas trochę w klasie i skłania do wielu plastycznych działań. Mieliśmy okazję robić zwierzaki - cudaki z żołędzi i kasztanów.

Image

Image

Chcemy się też pochwalić naszymi eko-pojemnikami na pisaki. Sowy powstały z metalowych puszek, korków po napojach i resztek włóczki. Może macie ochotę zrobić takie dla siebie?

Image

 

 
DZIEŃ CHŁOPCA I-III

Dzień Chłopca w klasach I-III t był bardzo aktywny. Spędziliśmy go w sali zabaw Urwis. Szkoda, że to święto jest tylko raz do roku;)

Image

Image

Image

 
MIŁY GOŚĆ W KLASIE DRUGIEJ

Na drugą klasę czekała dziś w szkole miła niespodzianka! Odwiedził nas przemiły gość. To piesek Zuzi. Dziękujemy Pani Izie za fantastyczny początek dnia - dogoterapię, a Zuzi zazdrościmy codziennych chwil z pupilem.

Image

Image

 
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI 2018

Od 2016 roku 15 września świętujemy w naszej szkole Międzynardowy Dzień Kropki. Inicjatywa ta ma pobudzać kreatywność uczniów, wiarę w swoje możliwości i zachęcać ich do tworzenia. W tym roku oglądaliśmy prezentację o historii tego dnia, tworzyliśmy kropkowe dzieła, opowiadaliśmy swoich talentach i pasjach i prezentowaliśmy je. Wspólnie poszukiwaliśmy przedmiotów, których istnienie nie byłoby możliwe bez kropki. Nasza społeczność cieszyła oko swoimi kropkowanymi strojami. Na koniec dnia, udaliśmy się do szkolnego kina, w którym oglądaliśmy film o tym, że warto rozwijać swoje talenty i pokonywać wszelkie trudności stojące na naszej drodze do spełniania marzeń:)

Image

Image

Image

Image

 

 
ZMIANA PLANU

W związku ze zmianami kadrowymi
zmienia się plan lekcji.

Prosimy o sprawdzanie aktualizacji.

 

 
PŁATNOŚCI ZA OBIADY

 

Szanowni Rodzice,

 

Wpłaty za obiady na październik - będą przyjmowane w sekretariacie szkoły w dniach od 25.09 do 27.09.2018 w godz. 07:30 - 8:30 oraz 14:30 - 15:30

CENA OBIADÓW W PAŹDZIERNIKU - 241, 50 ZŁ

 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»19 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą:
Abraham, Beniamin,
Dariusz

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę