Odwiedziło nas
1340291 gości

   

SUKCESY NASZYCH UCZENNIC

25 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 6 odbył się międzyszkolny konkurs języka angielskiego Macmillan Primary School Tournament dla uczniów klas IV-VII. W kategorii klas IV-V zwyciężyła Zosia Zielińska z kl. V, a drugie miejsce zajęła Kornelia Nawrocka z kl. IVb, pokonując tym samym uczniów klas piątych! W kategorii klas VI-VII pierwsze miejsce zajęła Marysia Zielińska z kl. VII. Udział w konkursie wzięła również Marta Kołodziejska z kl. VI. GRATULUJEMY!

Image

Image

Image

Image

 
"DŁUGI WEEKEND"

Image

 
ŚWIĘTOKRZYSKA WYPRAWA KLAS I-III

W czasie egzaminów gimnazjalnych uczniowie klas I-III zwiedzali urocze miejsca województwa świętokrzyskiego. Oczarował nas zamek w Chęcinach, Bałtów z dinozaurami, parkiem miniatur, zwierzyńcem i krainą czarów. Zachwycaliśmy się Jaskinią Raj oraz kopalnią krzemieni pasiastych. Świetnie bawiliśmy się w Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach. Korzystaliśmy z uroków wiosennej przyrody i radowaliśmy się z możliwości bycia razem:) Dziękujemy pani Izabeli Rawie za przygotowanie ciekawej wycieczki i doskonałą opiekę nad naszą ekipą.

Image

Image

Image

Image

 

 
BAGNO W STO

W kwietniu odwiedziły nas panie z Centrum Natura i ... wciągnęły nas w bagno! Dokładniej opowiadały nam o mokradłach, o roślinach i zwierzętach na nich żyjących i o tym, dlaczego wcale nie są straszne tylko bardzo potrzebne przyrodzie. Na zajęciach wiele się dowiedzieliśmy. Dziękujemy Pani Małgosi i Pani Darii i czekamy na kolejne wspólne przedsięwzięcia.

Image

Image

Image

Image

 

 
MARYSIA ZIELIŃSKA LAUREATKĄ


Maria Zielińska
- uczennica klasy VII, po raz trzeci została laureatką konkursu polonistycznego organizowanego przez MSCDN w Warszawie.

Marysiu, jesteśmy z Ciebie dumni 😘 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Image

Ewa Biedrzycka

 
ZAJĘCIA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZE

Image 

 
WIELKIE SPRZĄTANIE

 Image

 
EGZAMIN GIMNAZJALNY 2018

Połowa kwietnia, a dokładnie 18, 19 i 20 dzień tego miesiąca pozostanie w pamięci 11 gimnazjalistów jako przeżycie dosyć intensywne. Było trochę stresu, jak na okoliczność testowania przystało. Było genialne potegowanie w pamięci podczas rozwiązywania zadań z matematyki, bo po co chodzić na skróty? Było pytanie: "Cechą umożliwiającą zaklasyfikowanie lemura katta do ssaków jest obecność A. palców; B. czterech kończyn; C. ogona; D. ucha zewnętrznego", ale ... na szczęście już po ... Teraz "tylko" wyniki.

Image

Image

 
WAŻNY DZIEŃ SZÓSTOKLASISTÓW

Dziś ważny dzień dla szóstoklasistów. Trzymamy kciuki!

Image

Image

 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»20 Sierpnia 2018
Imieniny obchodzą:
Bernard, Jan, Sabin

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę