Odwiedziło nas
1333524 gości

   

ŚWIĘTOKRZYSKA WYPRAWA KLAS I-III

W czasie egzaminów gimnazjalnych uczniowie klas I-III zwiedzali urocze miejsca województwa świętokrzyskiego. Oczarował nas zamek w Chęcinach, Bałtów z dinozaurami, parkiem miniatur, zwierzyńcem i krainą czarów. Zachwycaliśmy się Jaskinią Raj oraz kopalnią krzemieni pasiastych. Świetnie bawiliśmy się w Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach. Korzystaliśmy z uroków wiosennej przyrody i radowaliśmy się z możliwości bycia razem:) Dziękujemy pani Izabeli Rawie za przygotowanie ciekawej wycieczki i doskonałą opiekę nad naszą ekipą.

Image

Image

Image

Image

 

 
BAGNO W STO

W kwietniu odwiedziły nas panie z Centrum Natura i ... wciągnęły nas w bagno! Dokładniej opowiadały nam o mokradłach, o roślinach i zwierzętach na nich żyjących i o tym, dlaczego wcale nie są straszne tylko bardzo potrzebne przyrodzie. Na zajęciach wiele się dowiedzieliśmy. Dziękujemy Pani Małgosi i Pani Darii i czekamy na kolejne wspólne przedsięwzięcia.

Image

Image

Image

Image

 

 
MARYSIA ZIELIŃSKA LAUREATKĄ


Maria Zielińska
- uczennica klasy VII, po raz trzeci została laureatką konkursu polonistycznego organizowanego przez MSCDN w Warszawie.

Marysiu, jesteśmy z Ciebie dumni 😘 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Image

Ewa Biedrzycka

 
ZAJĘCIA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZE

Image 

 
WIELKIE SPRZĄTANIE

 Image

 
EGZAMIN GIMNAZJALNY 2018

Połowa kwietnia, a dokładnie 18, 19 i 20 dzień tego miesiąca pozostanie w pamięci 11 gimnazjalistów jako przeżycie dosyć intensywne. Było trochę stresu, jak na okoliczność testowania przystało. Było genialne potegowanie w pamięci podczas rozwiązywania zadań z matematyki, bo po co chodzić na skróty? Było pytanie: "Cechą umożliwiającą zaklasyfikowanie lemura katta do ssaków jest obecność A. palców; B. czterech kończyn; C. ogona; D. ucha zewnętrznego", ale ... na szczęście już po ... Teraz "tylko" wyniki.

Image

Image

 
WAŻNY DZIEŃ SZÓSTOKLASISTÓW

Dziś ważny dzień dla szóstoklasistów. Trzymamy kciuki!

Image

Image

 

 
CZEKOLADOWY DZIEŃ

Czekoladowy dzień za nami. Obejrzeliśmy ciekawą prezentację na temat czekolady, szukaliśmy kuponów na słodkie niespodzianki. Spróbowaliśmy różnych gatunków kakaowego deseru a nawet odtańczyliśmy "Czekoladę". Wszystko to dzięki Małgosi i Zosi z klasy piątej. Dziewczęta, dziękujemy za miły dzień!

Image

Image

Image

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»25 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą:
Albrecht, Eulogiusz,
Lucja

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę