Odwiedziło nas
1619857 gości

   

Co mi w duszy gra
„Co mi w duszy gra...”
Wiktoria Sumara, Jakub Maciejewski, Justyna Woźniczko, Szymon Kossakowki i Izabela Plucińska - uczniowie naszej szkoły - zaprezentowali się podczas Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Co mi w duszy gra”, zorganizowanego przez Zespół Placówek Oświatowych w Kadzidle. Czwartoklasiści deklamowali utwory poetów piszących dla dzieci, natomiast uczniowie klas piątych i szóstych recytowali montaż utworów dziecięcych.
Jury przyznało wyróżnienia Wiktorii Sumara, kl. IV i Izabeli Plucińskiej, kl. VI.
Gratulujemy!
 
Wyniki ankiety - "Jednolity strój uczniowski"

         Dnia 19 stycznia 2008 roku podczas spotkań klasowych została przeprowadzona ankieta, w której rodzice wypowiedzieli się na temat jednolitego stroju szkolnego.

Prezentujemy zestawienie wyników Państwa głosów w poszczególnych pionach edukacyjnych na tle szkoły.

Czytaj całość
 
Należnosci wobec szkoły

Bardzo prosimy aby należności wobec szkoły ( czesne, opłaty za obiady)

były dokonywane na konto bankowe Zespołu Szkół STO w Ostrołęce

BGŻ O/Ostrołęka

Nr 72 2030 0045 1110 0000 0018 6310  

 
Konkurs plastyczny
21.12.2007 odbyło się rozdanie nagród w szkolnym konkursie plastycznym propagującym zdrowy tryb życia i walkę z nałogami. Jury  w składzie p. L. Gontarz, p. H. Kalicińska, p. A. Zyśk,  p.K. Kurowska nagrodziło i wyróżniło prace następujących osób:

klasy 0 – I

1. Michał Prusik, Julia Białobrzeska

2.Jakub Dowgosheya, Emilia Pędzich

3.Sebastian Kurowski, Maja Biedrzycka

Czytaj całość
 
Wigilia

Rankiem dnia 21.12. 2007 w Zespole Szkół STO zapachniało barszczem i wigilijną kapustą.

Wszędzie słychać było trzask wigilijnych opłatków, szepty najcieplejszych życzeń i chóralne, radosne śpiewy kolęd. Kochani Rodzice zadbali, by pięknie nakryte stoły uginały się pod misami klusek z makiem, pod półmiskami postnych ryb, pierożków, makowców i smakowitych pierników. Był to pełen dobrych spojrzeń i słów ostatni dzień nauki przed Bożym Narodzeniem- wyjątkowy Dzień Wigilii.

Czytaj całość
 
Przedświąteczna gorączka

W okresie przedświątecznym w ZSSTO działo się wiele ciekawych rzeczy.

Ozdabialiśmy klasy i korytarze, przygotowywaliśmy kartki, stroiki i ozdoby choinkowe na świąteczny kiermasz, piekliśmy pyszne pierniczki.

Nie skupialiśmy się jedynie na tym, co widać „gołym okiem”. Przecież „to, co najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.” Zadbaliśmy, więc o odpowiednie przygotowanie naszych wnętrz. Pracowaliśmy nad charakterami przy okazji „Adwentowych kalendarzy dobrych postanowień i czynów”- codziennie staraliśmy się zrobić coś dobrego dla innych i pokonywać własne słabości i pokusy. Włączyliśmy się również do akcji zbierania darów (produktów spożywczych i przyborów szkolnych) dla osób potrzebujących przy Parafii Św. Wojciecha w Wojciechowicach. To był pracowity, wyjątkowy czas.

 

Image 

 
Konkurs czytelniczy

Tradycją Zespołu Szkół STO w Ostrołęce stał się konkurs czytelniczy „Mój ulubiony bohater literacki”, przeznaczony dla uczniów klas IV – VI, który odbył się 7 grudnia 2007 roku. W bieżącym roku szkolnym honorowy patronat nad konkursem objął Dyrektor Delegatury w Ostrołęce Kuratorium Oświaty w Warszawie. Organizatorki- p. Katarzyna Kurowska i p. Aneta Zysk zaprosiły do udziału w zmaganiach szkoły z powiatu ostrołęckiego.

Czytaj całość
 
1 %

SZANOWNY RODZICU !

Przekaż 1 % swojego podatku na rzecz OPP

SAMODZIELNE KOŁO TERENOWE NR 116 STO W OSTROŁĘCE

Bank BPS w Ostrołęce 37 1930 1666 2340 0339 1781 0002

Nr KRS 0000151928

W rozliczeniu z Urzędem Skarbowym wystarczy wpisać nazwę Organizacji Pożytku Publicznego,

nr KRS i kwotę w wysokości (1 % podatku). Te dane wystarczą ,żeby podana kwota została przekazana na nasze konto.

 Z GÓRY WSZYSTKIM OFIARODAWCOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY. 
 
"Ocalić od zapomnienia" 28 listopada 2007r.
Jesień – ta piękna, choć nostalgiczna pora roku skłania zwykle do zadumy, refleksji... o  przemijaniu. 1 listopada przypomina nam o tym szczególnie, blaskiem zapalonych świec – to znak, że pamiętamy o tych, co odeszli. W jesiennych spotkaniach  z poezją uczniowie i nauczyciele naszej szkoły, postanowili ocalić od zapomnienia postacie wspaniałych nieobecnych już artystów.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 nast.  » koniec »»10 Lipca 2020
Imieniny obchodzą:
Aleksander, Amelia,
Aniela

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę