Odwiedziło nas
1428986 gości

   

Mistrzostwa Polski w Zapamiętywaniu

W dniach 19 - 20 kwietnia br. 25 uczniów Zespołu Szkół STO w Ostrołecebrało udział w Otwartych Mistrzostwach Polski w Zapamiętywaniu w Warszawie.Konkurs zorganizował Instytut Narodowej Edukacji wraz z Akademią ECCE HOMO XXI, Instytutem Geofizyki PAN oraz Zespołem Szkół PRO FUTURO. W konkursie wzięło udział ok. 200 uczniów,  w tym 25 uczniłów naszej szkoły w trzech kategoriach wiekowych:

Czytaj całość
 
Warsztaty ceramiczne

31 marca 2008 klasy I-III udały się na warsztaty ceramiczne do Mostówki.

Uczniowie wraz z wychowawcami budzili swą twórczość tworząc gliniane przedmioty, rośliny, postacie i malując w najróżniejsze wzory duże, ceramiczne koty.

Byliśmy zachwyceni spotkaniem z artystami, klimatem pracowni, fachowością i świetną organizacją zajęć. Nasze żołądki wypełniły smakowite kiełbaski z ogniska. Oczy cieszyły wytwory rąk własnych, pracowników galerii, a także pokaz mydlanych baniek.

Już dziś zapowiedzieliśmy się na kolejne warsztaty, a wszystkich zachęcamy do kontaktów z „żywą sztuką”.

Image 

 
Konkurs plastyczny dla przedszkoli

Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ostrołece podjął inicjatywę zorganizowania konkursu plastycznego dla ostrołęckich przedszkoli i ooddziałów klas "0" pod hasłem"

"Bawmy się wspólnie, patrzmy na siebie także sercem".


 

Czytaj całość
 
Wojewódzki Przegląd Zespołów Instrumentalnych

Nic nie zapowiadało takiego sukcesu. Dnia 27 marca 2008 r. dziewięcioosobowy szkolny zespół fletowy "Letizja" wyruszył do Warszawy na Wojewódzki Konkurs Szkolnych Zespołów Instrumentalnych.

Czytaj całość
 
Sprawdzian klasy 6
Dnia 8 kwietnia 2008 r. uczniowie klasy szóstej szkoły podstawowej pisali test kompetencji. Sprawdzian rozpoczął się o godzinie 900  i jak co roku, obejmował wiadomości z różnych przedmiotów.
 
Finałowa gala konkursu plastycznego

    27 marca 2008r w Centrum Promocji Kadr ZEW-T w Warszawie odbyła się finałowa gala konkursu plastycznego realizowanego w ramach programu edukacyjnego "Prąd- mój bezpieczny przyjaciel" i w ramach kampanii społecznej "Bezpieczniej z prądem" . Nasz uczeń Sebastian Krak z klasy 1b został laureatem V edycji konkursu.Wykonał pracę plastyczną na temat "Bezpieczna energia dla mnie, dla domu, dla środowiska" i zajął III miejsce. Organizatorem konkursu był ZEW-T Dystrybucja Sp. Z o.o z siedzibą w Warszawie oraz Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej z siedzibą w Poznaniu.

Image
Czytaj całość
 
Dzień Talentu
 
Program Profilaktyczny

    4 marca 2008 roku uczniowie klas drugiej i trzeciej gimnazjum uczestniczyli w programie profilaktycznym. Spotkanie odbyło się w sali sportowej im. Arkadiusza Gołasia, a prowadził je były wokalista zespołu rockowego Oddział Zamknięty. 

 
Igrzyska Matematyczne - zapamiętywanie
 
««  start « poprz. 121 122 123 124 125 126 nast.  » koniec »»18 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą:
Efrem, Elżbieta, Gerwazy
Do końca roku szkolnego zostało 2 dni.
©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę