Odwiedziło nas
1380561 gości

   

Warsztaty ceramiczne

31 marca 2008 klasy I-III udały się na warsztaty ceramiczne do Mostówki.

Uczniowie wraz z wychowawcami budzili swą twórczość tworząc gliniane przedmioty, rośliny, postacie i malując w najróżniejsze wzory duże, ceramiczne koty.

Byliśmy zachwyceni spotkaniem z artystami, klimatem pracowni, fachowością i świetną organizacją zajęć. Nasze żołądki wypełniły smakowite kiełbaski z ogniska. Oczy cieszyły wytwory rąk własnych, pracowników galerii, a także pokaz mydlanych baniek.

Już dziś zapowiedzieliśmy się na kolejne warsztaty, a wszystkich zachęcamy do kontaktów z „żywą sztuką”.

Image 

 
Konkurs plastyczny dla przedszkoli

Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ostrołece podjął inicjatywę zorganizowania konkursu plastycznego dla ostrołęckich przedszkoli i ooddziałów klas "0" pod hasłem"

"Bawmy się wspólnie, patrzmy na siebie także sercem".


 

Czytaj całość
 
Wojewódzki Przegląd Zespołów Instrumentalnych

Nic nie zapowiadało takiego sukcesu. Dnia 27 marca 2008 r. dziewięcioosobowy szkolny zespół fletowy "Letizja" wyruszył do Warszawy na Wojewódzki Konkurs Szkolnych Zespołów Instrumentalnych.

Czytaj całość
 
Sprawdzian klasy 6
Dnia 8 kwietnia 2008 r. uczniowie klasy szóstej szkoły podstawowej pisali test kompetencji. Sprawdzian rozpoczął się o godzinie 900  i jak co roku, obejmował wiadomości z różnych przedmiotów.
 
Finałowa gala konkursu plastycznego

    27 marca 2008r w Centrum Promocji Kadr ZEW-T w Warszawie odbyła się finałowa gala konkursu plastycznego realizowanego w ramach programu edukacyjnego "Prąd- mój bezpieczny przyjaciel" i w ramach kampanii społecznej "Bezpieczniej z prądem" . Nasz uczeń Sebastian Krak z klasy 1b został laureatem V edycji konkursu.Wykonał pracę plastyczną na temat "Bezpieczna energia dla mnie, dla domu, dla środowiska" i zajął III miejsce. Organizatorem konkursu był ZEW-T Dystrybucja Sp. Z o.o z siedzibą w Warszawie oraz Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej z siedzibą w Poznaniu.

Image
Czytaj całość
 
Dzień Talentu
 
Program Profilaktyczny

    4 marca 2008 roku uczniowie klas drugiej i trzeciej gimnazjum uczestniczyli w programie profilaktycznym. Spotkanie odbyło się w sali sportowej im. Arkadiusza Gołasia, a prowadził je były wokalista zespołu rockowego Oddział Zamknięty. 

 
Igrzyska Matematyczne - zapamiętywanie
 
Jan Paweł II

 III ROCZNICA ŚMIERCI PAPIEŻA POLAKA 

 Image

18.05.1920 - 02.04.2005 

Z tej okazji odbył się w szkole uroczysty apel,  poświęcony tak ważnej w życiu każdego Polaka, osobie - Janowi Pawłowi II. Po przeczytaniu fragmentu książki o dzieciństwie i życiu kapłańskim Wielkiego Polaka, ks. Artur Damiański wygłosił mowę o życiu Papieża. Wspólnie pomodliliśmy się o rychłą beatyfikację Ojca Świętego i zaśpiewaliśmy jego ulubioną pieśń  - "Barkę". 

 
««  start « poprz. 111 112 113 114 115 116 117 118 119 nast.  » koniec »»17 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą:
Florian, Jolanta, Łazarz

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę