Odwiedziło nas
1438653 gości

   

Dzień Babci i Dziadka klas II 18.02.2009

18.02.2009 klasy drugie obchodziły uroczyście Dzień Babci i Dziadka. Na tę okazję przygotowały montaż kilku  przedstawień, opatrzonych specjalnym komentarzem. Cała uroczystość miała przypomnieć Babciom i Dziadkom ich wyjątkowość. Ukazać jak bardzo są niezbędni, by uczyć młodszych od siebie cierpliwości, wrażliwości, wiary w to, co pozornie niemożliwe. Chcieliśmy pokazać wagę ich bezwarunkowej miłości, gestów dobroci, serdeczności i pobłażliwości w chwilach naszych słabości. Pragnęliśmy też podkreślić, że bez Nich nie bylibyśmy tak bogaci wewnętrznie i że za całe dobro jesteśmy im bardzo wdzięczni.

uczniowie i wychowawcy  klas II

 Image

 
Dzień Babci i Dziadka kl. 0 i I 16.02.2009 r.

Babcia i Dziadek to najblizsze dzieciom osoby. Chcąc im podziękować za ich dobre serca,  za ich cierpliwość dzieci z klasy 0 i I dnia 16 lutego 2009 r. przygotowały wielką uroczystość. Pierwsza część przedstawienie zakończyła się ogromnymi brawami. Druga część konkursowa sprawiła wszystkim wiele radości. Miło było patrzeć jak na wszystkich twarzach gościły wielkie uśmiechy.

I o to chodzi.

Uczniowie i Wychowawczynie

 

Czytaj całość
 
Bal karnawałowy klas 0- III 16.02.2009 r.

16.02.2009 w naszej szkole gościli między innymi: rycerze, wróżki, królewny, piraci, Indianie, sportowcy, baletnice, duchy, Spider - Man oraz wielu innych gości. Wszyscy bawili się hucznie na balu karnawałowym. Było kolorowo i radośnie. Już czekamy na przyszłoroczną edycję balu.

Image 

 
Zawody w unihokeja w dniach 14 i 15 lutego 2009

W  dniach  14  i  15  lutego  odbyły  się  zawody  w  unihokeju  w  ramach  Gimnazjady Miejskiej.  Reprezentacje  naszej  szkoły  wystartowały  w  tych  rozgrywka.

Dziewczęta  w  składzie Glinka  Anna I a, Jabłońska  Dorota Ia, Jabłońska  Joanna Ia, Kowalczyk  Martyna Ia, Malona  Zuzanna Ia, Mierzejewska  Klaudia Ia, Szczęsna  Aleksandra II i Żebrowska  Katarzyna II, po  zaciętej  walce  zdobyły II  miejsce -

srebrne  medale.  Do  zwycięstwa  w  całym  turnieju  zabrakło  strzelenia  w  ostatnim  meczu  1 bramki  więcej.

Reprezentacja  chłopców  w  składzie : : Dąbkowski  Maciej III, Kielak Artur II, Kossakowski  Krystian II, Kowalski  Mateusz II, Piórecki  Miłosz II, Pliszka  Mateusz II i Wargulewski  Kami II  nie  dali  się  zdystansować  swoim  koleżankom .  W ostrej  walce wywalczyli również  II  miejsce – srebrne  medale.  O końcowej  klasyfikacji  zadecydowała  różnica  bramek  strzelonych  do  straconych,

 Image

Czytaj całość
 
Kulig klas młodszych

09.01.2009 klasy młodsze w pełni wykorzystały uroki tegorocznej zimy. Razem z wychowawczyniami brały udział w kuligu w miejscowości Zabiele Piliki. Dopisywała nam aura, świetne humory i wilczy apetyt (między dwiema przejażdżkami piekliśmy w ognisku smakowite kiełbaski). Było mroźnie lecz radośnie. Sami zobaczcie:)

Image 

 

 
Spotkanie z P. Murawską

W dniu 5 stycznia 2009 r. na zajęciach godziny wychowawczej w klasie II gimnazjum gościliśmy panią doktor Hannę Murawską, specjalistę chorób wewnętrznych i kardiologii. Tematem spotkania była profilaktyka wad postawy u młodzieży. Dowiedzieliśmy się wielu cennych informacji na temat dbania o własne zdrowie, zapobiegania wadom, prawidłowego odżywiania, sposobu spędzania wolnego czasu oraz wykonywania korekcyjnych ćwiczeń fizycznych.

Serdecznie dziękujemy pani doktor za tak wspaniały wykład , co na pewno przyczyni się do naszego prawidłowego rozwoju.

Czytaj całość
 
NOWY ROK
Image
 
Mamy własny kalendarz!
Dzięki współpracy nauczycieli, pomocy Państwa Pędzichów udało nam się stworzyć kalendarz na rok 2008/2009 ze zdjęciami naszych uczniów. Może być on dobrym prezentem gwiazdkowym. Zachęcamy do zakupu. Koszt kalendarza 20zł. Kalendarz można obejrzec w sekretariacie szkoły.
 
Magiczny czas Bożego Narodzenia

19.12.2008 w piątkowy poranek, w każdej z klas naszej szkoły pachniało barszczem i wigilijną kapustą z grzybami. Słychać było trzask opłatka, szepty życzeń, chóralne śpiewy kolęd i salwy śmiechu. Wigilia jednoczy ludzi - uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły wędrowali z klasy do klasy, by łamać się opłatkiem, rozmawiać, wymieniać uśmiechy i pałaszować pyszności. Wieczorem odbyło się ciepłe i miłe spotkanie opłatkowe zarządu i pracowników naszej szkoły.  Jak sprawić, by każdy dzień był równie magiczny jak dzień wigilii? Macie jakiś pomysł???

Image 

 
««  start « poprz. 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 nast.  » koniec »»16 Lipca 2019
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Benedykt,
Dzierżysław

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę