Odwiedziło nas
1441127 gości

   

OGŁOSZENIE

W związku z rosnącymi kosztami utrzymania szkoły Zarząd Samodzielnego Koła Terenowego nr 116 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ostrołęce podjął decyzję o podwyżce czesnego od dnia 1 września 2019 roku, zgodnie z §4 punkt 5 umowy o świadczenie usług edukacyjnych.

Na podstawie Uchwały nr 10/2019 z dnia 10 lipca 2019 roku czesne od 1 września 2019 roku wynosi:

1.      605 zł miesięcznie płatne przez 12 miesięcy w roku szkolnym,

2.      za drugie dziecko 570 zł miesięcznie płatne przez 12 miesięcy w roku szkolnym,

3.      za trzecie i kolejne dziecko 385 zł miesięcznie płatne przez 12 miesięcy w roku szkolnym.

 

 
UPRAGNIONY WYPOCZYNEK 111

Wszystkim Uczniom i Nauczycielom życzymy udanego wypoczynku - 

 SUPER WAKACJI :)

 
OGŁOSZENIA KOŃCOWOROCZNE

 

 

Image

 

 

Msza święta kończąca rok szkolny 2018/2019 odbędzie się 

we wtorek 18 czerwca 2019 r. o godz. 9:15

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się

19 czerwca 2019 roku o godzinie 9:oo.

 
MAMY ŚWIETNYCH RECYTATORÓW

W eliminacjach bibliotecznych konkursu "Pierwszy krok w poezję" świetnie zaprezentowała się ósemka naszych uczniów. Aż czterem zawodnikom udało się awansować do finału konkursu. Wszystkim gratulujemy zwycięstwa nad tremą i dobrych występów. Trzymamy kciuki za finałowe recytacje Oli Mierzejewskiej, Marysi Rutkowskiej, Antka Klemendorfa i Juliana Radzińskiego!

Image

Image

Image

 

 

 
SUKCESY MATEMATYCZNE NASZYCH UCZNIÓW NA OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ŁAMIGŁOWY

Na ogólnopolskim konkursie matematyczno- logicznym Łamigłowy 2019 czekało nas wiele miłych chwil. Po pierwsze okazało się, że roczna praca przynosi dobre rezultaty. Mimo stresu, wielu świetnych rywali, udało się zdobyć 4 nagrody indywidualne. W kategorii klas I-II Pola Mierzejek wywalczyła III miejsce, a Kubuś Załęski - V. W kategorii klas III- IV- Madzia Tyl pokonała wielu starszych kolegów i zajęła V miejsce. W kategorii klas V-VI Wiktor Laskowski (z klasy V)- zdobył V lokatę. Jednego punktu do miejsc nagradzanych zabrakło Nastusi Pasternak i Tomkowi Szczepkowskiemu- uplasowali się na VI pozycjach w swoich kategoriach wiekowych. Cały zespół (trzeba tu koniecznie dodać Antoniego Pasternaka i Kacpra Gołębiewskiego) solidnie zdobywał punkty, które złożyły się na III drużynowe miejsce i dały nam puchar. Gratulujemy dobrych wyników!

 

 

Image

Image

Image

Image

 
ADAM WILINSKI MISTRZEM ORTOGRAFII 2019

23 maja w SP nr 2 odbył się międzyszkolny konkurs "Mistrz ortografii". Zwycięzca mógł być tylko jeden, a został nim uczeń naszej szkoły - Adam Wiliński z klasy 3.

Wyróżnienie zdobył również Antoni Klemendorf. Serdecznie gratulujemy chłopcom sukcesu! :)

Image

Image

Marzena Staśkiewicz

 
GALA WRĘCZENIA NAGRÓD VI EDYCJI KONKURSU LITERACKO-PLASTYCZNEGO "CZYTAM I RYSUJĘ Z BRATKIEM"

Bratek, uroczy bohater bajeczek „Ortograffiti z Bratkiem”autorstwa Izabeli Mańkowskiej i Małgorzaty Rożyńskiej, a jednocześnie przyjaciel wszystkich dzieci, świętował urodziny. Z tej okazji zaprosił na uroczystą Galę laureatów VI edycji konkursu literacko-plastycznego „Czytam i rusuję z Bratkiem”, zorganizowanego przez Społeczną Szkołę Podstawową Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce.

Uczniowie, nauczyciele, rodzice, zaproszeni goście z dumą podziwiali galerię prac konkursowych, nadesłanych z ostrołęckich przedszkoli i okolic. Jury nagrodziło 30 ilustracji spośród 160 w dwóch kategoriach: 5 i 6 latki. Nagrody z tej okazji ufundowało wielu przyjaciół i sympatyków szkoły. Dzieci otrzymały prezenty z rąk Wiceprezydenta Miasta Ostrołęki Pana Macieja Kleczkowskiego, dyrektora szkoły Pani Lidii Gontarz i prezesa naszej szkoły Pana Jakuba Łopusińskiego oraz sponsorów. Radości, uśmiechów, zabawy nie było końca.

Składamy serdeczne podziękowania za pomoc i zaangażowanie w organizację konkursu, dziękujemy za hojność, wsparcie, życzliwość, dobre słowo i uśmiech.

Image

Image Image

Image

Image

Image

Image Image

Z serdecznymi pozdrowieniami
Agnieszka Krak i Katarzyna Mierzejewska

 
HANIA GOŁĘBIEWSKA - III MIEJSCE W KONKURSIE PLASTYCZNYM 'MIEJSCE URODZENIA"

Miło nam poinformować, że Hania Gołębiewska z kl. VI zdobyła III miejsce w powiatowym konursie plastycznym "Miejsce Urodzenia" (kategoria 10-13 lat).

W tym roku uczestnicy mieli wykonać pracę plastyczną pod hasłem "Fantastyczny las". Mógł to być las zwyczajny - niezwyczajny, pełen tajemnic, zakamarków, kryjących się w cieniu stworzeń, as zza płotu lub z wyobraźni, kolorowy lub czarno-biały, pełen fantazyjnych i fantastycznych kształtów, wzorów.

Do konkursu wpłynęło aż 470 prac, oceniane były one przez jury w składzie: Zenon Kowalczyk, Iwona Kowalczyk, Irena Łoniewska i Grażyna Kulesik. Nagrodzono 18 najlepszych prac w różnych kategoriach wiekowych.

Jesteśmy dumni z Hani i jej pracy.

Image

Image

Zdjęcia ze strony:e-ostroleka.pl

http://zdjecia.eostroleka.pl/fotoreportaze/rozstrzygniecie-konkursu-miejsce-urodzenia-0652019-13476/zdjecie-549996.html

http://zdjecia.eostroleka.pl/fotoreportaze/rozstrzygniecie-konkursu-miejsce-urodzenia-0652019-13476/zdjecie-549985.html

 

Iwona Piskorek-Rakowska

 
JESTEŚ WIDOCZNY, JESTEŚ BEZPIECZNY

16 maja 2019 roku Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie zorganizował spotkanie w ramach kampanii społecznej "Jesteś widoczny jesteś bezpieczny", w którym udział wzięli uczniowie klas IV - VIII naszej szkoły. Gościem honorowym był Pan Mariusz Popielarz - Dyrektor Delegatury UMWM w Ostrołęce. Wszyscy uczniowie uczestniczyli w trzech panelach promujących bezpieczeństwo. Funkcjonariusze Komendy Miejskiej w Ostrołęce omówili tematykę zawartą w filmie "...tak, chcę być bezpieczny", ratownicy medyczni ze Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Ostrołęce SPZOZ "Meditrans Ostrołęka" przedstawili zasady udzielania pierwszej pomocy na fantomach do resuscytacji krążeniowo - oddechowej. Niestety pogoda spłatała nam figla, dlatego zamiast jazdy po torze rowerowym była jazda na symulatorze jazdy motocyklem. Chętni uczniowie, a było ich wielu, wzięli udział w konkursie o ruchu drogowym. Nagrodę - rower - zwyciężczyni Kornelii z klasy Va wręczył Pan Mariusz Mierzejewski Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ostrołęce (fundator Nagrody). Każdy uczeń uczestniczący w panelach otrzymał zestaw zawierający elementy odblaskowe.

Serdeczne podziękowania składam wszystkim, którzy zaangażowali się w realizację projektu, gościom, prowadzącym, nauczycielom.

Szczególne podziękowania kieruję do Pani Beaty Trzcińskiej, która koordynowała całą imprezę oraz Pani Ewy Krupki - dobrego ducha naszej szkoły.

Lidia Gontarz

Image

Image

Image

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»21 Lipca 2019
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Benedykt,
Daniel

Wakacje!!!

©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę