Odwiedziło nas
1520063 gości

   

ŁAMIGŁOWY W NOWYM ROKU

Na styczniowych łamigłowach ćwiczymy ciało i umysł. Gubimy poświąteczne kalorie, trenujemy koncentrację, zręczność i dużo się śmiejemy. Nie ma to jak dobry skok w nowy rok!

Image

Image

Image

 
SUKCESY NASZYCH TRZECIOKLASISTÓW

Nasi trzecioklasiści brali udział w konkursie na kartkę bożonarodzeniową z motywem kurpiowskim zorganizowanym przez Związek Kurpiów. Cieszymy się ogromnie, bo spośród 150 prac zauważono i nagrodzono kartki Jakuba Załęskiego (1 m-ce), Poli Prusinowskiej (3 m-ce) i Krzysia Wądołkowskiego (wyróżnienie). Fantastycznie łaczyć rozwijanie talentów z pielęgnowaniem własnych korzeni.

Image

Image

Image

Image

 
ŚWIĄTECZNE WSPOMNIENIA

Święta, święta i po świętach, ale dobre chwile warto wspominać.

Image

Image

Image

 

 
LOTERIA FANTOWA 2019

17 grudnia w naszej szkole odbyła się loteria fantowa. Uczniowie jak co roku świetnie się bawili. Tym razem pomogliśmy Polakom na Białorusi. Dziękujemy za okazałe wsparcie i dobre serca!

Image

Image

Image

Image Image

Marzena Staśiewicz

 
DZIĘKUJEMY:)

Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się do akcji Polacy Polakom na Kresach. Zebraliśmy wspólnie 50 kg darów. W zeszły weekend trafiły do naszych Rodaków na wschodzie.

Image

Image

 
NAGRODY W KONKURSIE LITERACKIM DLA NASZYCH UCZNIÓW

Uczniowie naszej szkoły osiągnęli świetne wyniki w konkursie literackim "O orle pióro" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 w Ostrołęce. W tym uczestnicy konkursu pisali prace na temat "Wszędzie dobrze, ale w Ojczyźnie najlepiej". II miejsca przypadły w udziale Jakubowi Załęskiemu i Alicji Mirowskiej z klasy III, III miejsce - Zosi Zielińskiej z klasy VII, zaś wyróżnienia Ani Leszczyńskiej z klasy V, Poli Prusinowskiej z kl. III i Stasiowi Prusinowskiemu z kl. III. Serdecznie gratulujemy!

Image

Image

Image

 
UWAGA

Image

Zapraszamy do klasy pierwszej na rok szkolny 2020-2021 i kolejne lata!

 
POLA NADZIEI

Od 1998 roku nasi uczniowie biorą czynny udział w akcji "Pola nadziei". Jesienią sadzą cebulki żonkili, by wiosną rozdając kwiaty zbierać fundusze na potrzeby polskich hospicjów. Tym razem - przy pracy pełna energii klasa VI a:)

Image

Image

Image

 
JESIENNY SPACER

Na jesienny spacer wybrała się klasa 1 i 2. Odwiedziliśmy studio fotograficzne mamy Alanka, naszego kolegi z klasy 5 b - p. Marty Góralskiej-Wołosz, która wykonała nam piękne zdjęcia podczas kąpieli w liściach.

Image

Agnieszka Krak

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»25 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą:
Miłosz, Miłowan, Miłowit
Do końca roku szkolnego zostało 152 dni.
©Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce 2007 | Na górę